„Agentki” o dziewczynach sprzedających polskie nieruchomości za miliony

Serial dokumentalny „Agentki” obejrzysz w Canal+ DOMO oraz w serwisie Canal+ online – kulisy wielkiego biznesu i kobiety, które wprawiają go w ruch.

„Agentki” - serial dokumentalny (lifestyle) 2023

Czteroodcinkowy dokument przedstawia pracę agentek jednej z wiodących agencji nieruchomości premium – The Leader’s Premium Real Estate – oferującą kompleksowe usługi doradcze w obrocie nieruchomościami oraz bogatą ofertę wyszukanych nieruchomości, które często nie trafiły jeszcze do komercyjnego obrotu. Agentki zajmują się pośrednictwem w sprzedaży najbardziej luksusowych oraz najwyżej wycenianych nieruchomościami w Polsce. Pokazuje, na czym dokładnie polega praca agentek oraz jak wyglądają najdroższe domy i apartamenty w naszym kraju, których jest coraz więcej. Podobnie jak klientów, którzy są nimi zainteresowani. Klientów, do których trzeba umieć dotrzeć, zrozumieć ich potrzeby oraz znaleźć nieruchomość, która spełni ich oczekiwania. Takich ofert lokali, których nie znajdziecie w ogłoszeniach.

Może Ci się spodobać także: Urocza para z „Kupiliśmy sobie zamek” zapowiada nowy projekt!

Produkcja własna CANAL+ odsłania kulisy pracy prestiżowej warszawskiej Agencji Nieruchomości The Leader’s. Pierwszy sezon serii liczy cztery odcinki, a jego bohaterki przenoszą nas w ekskluzywny świat najdroższych domów i apartamentów w Polsce.

Dotychczas tematyka rynku nieruchomości premium spotkała się z dużym uznaniem m.in. w Stanach Zjednoczonych, Francji czy Australii, a produkcje z tamtych rynków zdobyły popularność na skalę ogólnoświatową. Wystarczy wspomnieć „Selling Sunset” – serial o kulisach pracy agentów real estate w Los Angeles, który doczekał się już pięciu sezonów, czy „L’Agence” o paryskiej rodzinnej agencji nieruchomości luksusowych. 

Teraz przyszedł czas na przybliżenie szerszej widowni polskich realiów tej pasjonującej branży. 

„Agentki” to historia kobiet, które swoje marzenia przekuły w sukces. Było to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, profesjonalizmowi i determinacji w dążeniu do celu. Agentki otworzą przed widzami drzwi nieruchomości, do których większość z nas nigdy nie miałaby wstępu. Zapierający dech w piersiach penthouse w Centrum Warszawy za, bagatela, 30 mln złotych, czy nowoczesny dom na obrzeżach stolicy z własną siłownią. To dla naszych Bohaterek codzienność pracy, której kulisy odsłonią w serii.

Założycielki The Leader's (od lewej): Maria Góralczyk, Alicja Chmura, Paula Perz.
Założycielki The Leader’s (od lewej): Maria Góralczyk, Alicja Chmura, Paula Perz | fot. Canal+

W castingu do programu uczestniczyło kilka największych rodzimych agencji nieruchomości. Ostatecznie to The Leader’s została wyróżniona i zaproszona do udziału w programie. Ciekawa historia zdolnych, charyzmatycznych młodych kobiet, które odważnie budują własny biznes, przekonała twórców programu do współpracy z „Liderkami”. 

Serial można oglądać na kanałach Canal+ Domo, Premium i Family oraz w serwisie CANAL+ online.

Opisy odcinków lifestylowego serialu dokumentalnego „Agentki”:

  • Odcinek 1. Z biurem nieruchomości kontaktuje się Anna Wrońska, na co dzień pełniąca rolę PR Managera Domu Handlowego Vitkac. Marysia spotyka się z klientką, żeby poznać jej preferencje. Zadanie współpracy przypada Żanecie, która ma w ofercie dwie podwarszawskie wille, mogące spodobać się zainteresowanej.
  • Odcinek 2. Do agencji zgłasza się klient poszukujący nieruchomość na wynajem. Michał Suski zawodowo zajmuje się zarządzaniem firmą technologiczną. Karolina prezentuje biznesmenowi apartament z panoramicznym widokiem na Warszawę. Jedna z nieruchomości dostępnych w ofercie agencji jest dłuższy czas na rynku. Agentki postanawiają skorzystać z pomocy dekoratorki i przeprowadzić home staging.
  • Odcinek 3. W zakupionym za pośrednictwem Daszy apartamencie przedsiębiorca planuje przeprowadzić metamorfozę. Chce dostosować trzypiętrowy penthouse do potrzeb swojej córki, która właśnie zaczyna studia. Do Warszawy przyjeżdża wedding plannerka, Oliwia Makuszewska. Alicja ma jeden dzień na zaprezentowanie businesswoman nieruchomości na sprzedaż.
  • Odcinek 4. Paula zastanawia się, komu może pokazać modernistyczną willę na Wilanowie. Na sprzedaż domu ma miesiąc. Jej klientka, Martyna, rozważa przeprowadzkę do Krakowa i myśli o nieruchomości o podobnych parametrach. Paula decyduje się na prezentację willi oraz apartamentu w Krakowie, ze spektakularnym widokiem na Wawel. Alicja planuje szkolenie dla nowej agentki.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: