Master Ball już wkrótce w Pokémon GO!

Użytkownicy gry mobilnej Pokémon GO już nigdy nie spudłują dzięki nowej opcji Master Ball, która pojawi się już wkrótce.

Master Ball w Pokémon GO!

W trakcie swoich podróży mogliście usłyszeć o kuli Poké Ball o najwyższej wydajności – Master Ball. Używając jej, bezbłędnie złapiesz każdego Pokémona, którego napotkasz w Pokémon GO, zarówno na dziko poprzez Lure Modules, po Raid Battles, czy podczas używania Daily Adventure Incense. Ta funkcja będzie wkrótce dostępny dla wszystkich Trenerów w Pokémon GO. Do czego będziecie go używać?

Sezonowe badania specjalne: Let’s GO

Przez cały sezon 10: Rising Heroes dostępne będą darmowe Badania Specjalne. Finałowa historia rozpocznie się 22 maja 2023 roku, o godzinie 10:00. Willow powraca z wiadomościami na temat najnowszych planów Team GO Rocket… i prezentem.

Zobacz też: Save The Date: Pokémon GO Fest 2023 w Londynie

Specjalne badania będzie można prowadzić do końca Sezonu 10: Rising Heroes, czyli do 1 czerwca 2023 roku do godz. 10:00. Trenerzy, którzy ukończą badania, otrzymają Master Ball jako jedną z nagród.

Otrzymanie rzadkiej Master Ball to specjalna okazja – zastanów się nad tym, jak jej użyjesz i wypatruj przyszłych okazji w Pokémon GO, by zdobyć więcej!

Podczas gry w Pokémon GO należy uważać na swoje otoczenie i stosować się do wytycznych lokalnych władz sanitarnych. Nadchodzące wydarzenia mogą ulec zmianie. Pamiętaj, aby śledzić nas w mediach społecznościowych, zdecydować się na otrzymywanie powiadomień push i zasubskrybować nasze e-maile, aby być na bieżąco.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: