Użytkownicy Frii na kartę w T-Mobile przejdą do taryfy GO!

Operator T-Mobile zamyka taryfę Frii w ofercie na kartę – użytkownicy zostaną bezpiecznie i bezpłatnie przeniesieni do taryfy GO!

4800 GB ekstra przez rok od T-Mobile na kartę (edycja kwiecień 2023)

Od 28 czerwca 2023 roku T-Mobile rozpocznie automatyczne przeniesienie osób korzystających z taryfy Frii na najnowszą taryfę GO!, aby mogli mieć nieograniczony dostęp do najatrakcyjniejszych ofert i promocji. Po zmianie taryfy środki zgromadzone na koncie użytkownika zostaną zachowane, okres ważności konta nie zostanie skrócony, stawki za podstawowe połączenia cennikowe nie ulegają zmianie. W taryfie GO! użytkownicy otrzymują GB po każdym doładowaniu konta. Co więcej, od 28 czerwca każdy użytkownik za zmianę taryfy Frii na GO! otrzyma ekstra jednorazowy bonus 100 GB na 100 dni.

Zmiana ta jest bezpłatna, a środki zgromadzone na koncie zostaną zachowane, a aktualna ważność konta nie zostanie skrócona. Nie zmienią się także stawki za podstawowe połączenia cennikowe, tj. SMS-y, MMS-y, rozmowy czy internet.

Użytkownicy otrzymują GB po każdym doładowaniu, a doładowanie konta za 5 zł wydłuża jego ważność o kolejne 31 dni. Ci, którzy chcą mieć konto ważne na połączenia wychodzące przez rok, mogą wybrać ofertę „Rok ważności konta” za 20 zł.

To nie koniec benefitów wynikających z taryfy GO!. Użytkownicy mogą skorzystać z promocji „Rok Internetu” z:

Czego dokładnie mogą spodziewać się użytkownicy? W zależności od posiadanych obecnie usług w ramach taryfy Frii, w dniu automatycznej zmiany na taryfę GO!, użytkownikowi aktywowana zostanie odpowiednia opcja.

Jeśli będzie posiadał na swoim koncie aktywną ofertę:

  • „Bez limitu za 1 zł dziennie”, to po zmianie na taryfę GO! zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! XXS”,
  • „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 1 GB za 5 zł” w wersji płatnej oraz na próbę, to po zmianie taryfy zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! XS”,
  • „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł”, to po zmianie taryfy zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! XS”,
  • „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 10 GB za 30 zł”, to po zmianie taryfy zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! S”.

Jeśli użytkownik nie będzie posiadał aktywnej żadnej z wyżej wspomnianych ofert, to korzystać będzie z usług telekomunikacyjnych zgodnie z cennikiem taryfy GO!.

Aktywacja nowej oferty, wskazanej powyżej, połączonej z migracją na taryfę GO!, nastąpi w ostatnim dniu cyklu obecnej oferty. Dokonanie zmiany taryfy i aktywacja usługi zostaną potwierdzone SMS-em.

Wybierz swoją nową ofertę

Do 27 czerwca 2023 r. użytkownicy taryfy Frii mogą również samodzielnie zmienić taryfę na GO! w dogodnym dla siebie momencie, wybierając jeden z poniższych sposobów:

  • w aplikacji „Mój T‑Mobile”,
  • wysyłając SMS o treści GO na bezpłatny numer 8033,
  • wpisując kod ekspresowy *530*1# lub
  • aktywując jedną z ofert „GO!” w taryfie GO! (zgodnie z tabelą poniżej).
Cennik taryfy GO! na kartę w T-Mobile (stan na maj 2023 r.)
Cennik taryfy GO! na kartę w T-Mobile (stan na maj 2023 r.)

Dodatkowe informacje oraz regulaminy znajdują się w aplikacji „Mój T‑Mobile” oraz na stronie operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile