Save The Date: Pokémon GO Fest 2023 w Londynie

Pokémon GO Fest 2023 po raz pierwszy w historii odbędzie się w Londynie. Trenerzy mogą dołączyć do zabawy od piątku 4 sierpnia do niedzieli 6 sierpnia.

Pokémon GO Fest 2023 w Londynie

Wydarzenie Pokémon GO Fest 2023: London został podzielony na różne doświadczenia pomiędzy: Brockwell Park i cały turystyczny region Londynu. Zeszłoroczna europejska edycja w Berlinie była wielkim sukcesem, który przyniósł miastu wpływ ekonomiczny w wysokości 74 mln euro. Tym razem dziesiątki tysięcy graczy z całego świata zgromadzą się w Londynie, aby cieszyć się wraz z tysiącami innych Trenerów grą, specjalnymi bonusami i innymi atrakcjami. Połowę dnia gracze spędzą w Brockwell Park, a połowę na zwiedzaniu innych części Londynu. Więcej szczegółów zostanie ogłoszonych wkrótce.

Zobacz też: Regieleki przybywa do rajdów elitarnych w Pokemon GO!

Bilety w specjalnej cenie – 27 funtów – będą dostępne do czwartku 15 czerwca. Zniżkowe bilety są ograniczone, więc złap je wcześniej i skorzystaj z tej oferty!

Pokemon GO Fest 2023 odbędzie się w następujących miastach:

  • 4-6 sierpnia 2023 roku: Osaka (Japonia), Londyn (Wielka Brytania)
  • 18-20 sierpnia 2023 roku: Nowy Jork (USA)

Globalne wydarzenie Pokémon GO Fest 2023 potrwa od soboty 26 sierpnia do niedzieli 27 sierpnia i będzie dostępne online dla graczy na całym świecie. Bilety są dostępne w cenie $14,99.

Najnowsze informacje na temat Pokémon GO Fest 2023 i pełne ogłoszenie można znaleźć na blogu Pokémon GO.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Pokémon GO