„High Desert” to nowy serial Apple TV+ z Patricią Arquette

Jay Roach jest reżyserem, Ben Stiller producentem wykonawczym, a Patricia Arquette robi show z elementami noir – w serialu, o którym prawdopodobnie nie słyszałeś.

Hight Desert z Patricią Arquette (Apple TV+ serial, 2023)

Zdobywca nagrody Emmy ponownie współpracuje z reżyserem Severance i Ucieczki z Dannemory Benem Stillerem przy czarnej komedii Pustynia wysokich lotów (tyt. oryg. High Desert), który zadebiutuje na platformie Apple TV+. Patricia Arquette gra Peggy — narkomankę, która po śmierci ukochanej matki, z którą mieszkała w małym pustynnym miasteczku Yucca Valley w Kalifornii, postanawia zacząć od nowa, i chce zostać prywatnym detektywem.

W serialu występują także Matt Dillon, Christine Taylor, Brad Garrett, Weruche Opia, Bernadette Peters, Rupert Friend i Keir O’Donnell. High Desert zostało stworzone i napisane przez Nancy Fichman (Grace and Frankie), Katie Ford (Miss Agent) i Jennifer Hoppe (Nurse Jackie), które są również producentkami wykonawczymi. Zarówno Stiller, jak i Arquette są producentami wykonawczymi.

Jay Roach reżyseruje wszystkie osiem półgodzinnych odcinków serialu. Pierwotnie ogłoszono, że Stiller będzie kierował serialem.

Arquette ostatnio opowiadała o drugim sezonie „Severance”, ostrzegając, że fani powinni być „bardzo przerażeni” tym, co czeka ich w jej innym serialu z Benem Stillerem dla Apple TV+.

„Myślę, że ci faceci pracowali naprawdę ciężko i wymyślili wiele naprawdę kreatywnych rzeczy. Mają cały świat w swoich umysłach” – powiedziała Arquette. „Po prostu wpuszczają nas, kawałek po kawałku, w to, co się dzieje, ale myślę, że będzie zabawnie i pięknie”.

Arquette zagra także w Gonzo Girl u boku przełomowej gwiazdy Daisy Jones and the Six Camili Morrone. Adaptacja powieści jest debiutem reżyserskim Arquette po tym, jak w 2009 roku nakręciła dwa odcinki serialu kryminalnego Medium. W Gonzo Girl występują także Willem Dafoe, Ray Nicholson, Elizabeth Lail, Leila George, James Urbaniak, Zoë Bleu Sidel i Rick Springfield.

Premiera serialu Pustynia wysokich lotów (High Desert) już 17 maja 2023 roku w Apple TV+.

Obejrzyj zwiastun poniżej.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+