Zwiastun „Severance” od Apple TV+

Apple TV+ udostępniło oficjalny zwiastun thrillera „Severance” z udziałem Adama Scotta i Patricii Arquette – premiera 18 lutego 2022 roku.

Serial Severance (polski tytuł Rozdzielenie) od Apple TV+ wyczekiwany był już od dłuższego czasu. Thriller został po raz pierwszy ogłoszony w listopadzie 2019 roku, z wiadomością, że Adam Scott (Wielkie kłamstewka, Big Little Lies) dołączył do obsady. Nie minęło dużo czasu, zanim dowiedzieliśmy się, że Patricia Arquette (The Act) również zagra jedną z głównych ról w projekcie. Dopiero nieco ponad dwa lata później w końcu możemy obejrzeć pierwszy zwiastun serialu.

Jak zwykle zwiastun daje nam jedynie wgląd w to, co zaoferuje nadchodząca seria. Pierwsza zapowiedź niewiele nam mówiła o całej historii. Jednak w przypadku pierwszego oficjalnego zwiastuna to się nieco zmienia. Ten trwa niecałe trzy minuty i dostajemy mnóstwo materiału do obejrzenia.

Jeśli chodzi o fabułę, obraca się ona wokół postaci Scotta – Marka Scouta i innych zarządzanych przez niego pracowników biurowych, których wspomnienia zostały „chirurgicznie podzielone” między życiem zawodowym a życiem osobistym. Ten eksperyment dotyczący „równowagi między życiem zawodowym a prywatnym” zostaje zakwestionowany, gdy Mark znajduje się w centrum rozwikłanej tajemnicy, która zmusi go do skonfrontowania się z prawdziwą naturą swojej pracy… i samym sobą.

Wraz ze Scottem i Arquette obsada Severance występuje także John Turturro (Big Lebowski) i Christopher Walken (Łowca jeleni). Reżyserem pierwszego sezonu jest Ben Stiller (Ucieczka z Dannemory).

Obejrzyj najnowszy zwiastun:

Premiera Severance zaplanowana jest na piątek, 18 lutego 2022 roku. Dostaniemy dwa odcinki od razu, a w sumie będzie dziewięć odcinków. Każdy nowy odcinek będzie pojawiał się w kolejny piątek, aż do zakończenia pierwszego sezonu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+