„Nasza planeta 2” już 14 czerwca na Netfliksie

Zwiastun serii „Nasza planeta II” przedstawia jeszcze więcej niesamowitych zwierząt, wszystko oczywiście opowiedziane przez Sir Davida Attenborougha.

Kadr z serialu dokumentalnego „nasza Planeta 2”
Kadr z serialu dokumentalnego „nasza Planeta 2”

Serwis Netflix udostępnił oficjalny zwiastun serialu dokumentalnego Nasza Planeta 2 (tyt. oryg. Our Planet II): który przybliża nam spektakularną prezentację scen dzikiej przyrody. Bez względu na to, ile razy oglądamy naturalne piękno świata, ono wciąż się nie starzeje. Narratorem oryginalnej ścieżki językowej serialu Our Planet II, stworzonym przez ten sam zespół, który stworzył Nasza Planeta (Our Planet) i Planeta Ziemia (Planet Earth), będzie niekwestionowany król filmów przyrodniczych Sir David Attenborough.

Po użyczeniu swojego uspokajającego i autorytatywnego głosu w wielu produkcjach w całej jego karierze, w drugiej części Naszej Planety Attenborough zwróci uwagę na dramatyczne podróże związane z migracją zwierząt.

Nasza Planeta II będzie o połowę krótsza od pierwszego sezonu i będzie miała zaledwie cztery 50-minutowe odcinki. Ale biorąc pod uwagę, że cała seria ma pojawić się od razu cała, będziemy mogli objrzeć mnóstwo cudów natury

Obejrzyj zapowiedź nowej serii:

Spodziewamy się, że podobnie jak w pierwszej części, w polskiej wersji językowej usłyszymy kultowy głos Krystyny Czubówny, której głos w Polsce jest kultowy w filmach przyrodniczych.

Oglądaj na Netflix

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix