Zwiastun drugiej części filmu „Diuna” już dziś!

Zwiastun 2. części filmu „Diuna”, pierwsza zapowiedź i plakat do obsadzonej gwiazdami kontynuacji Denisa Villeneuve’a.

„Diuna: część druga” (Dune: Part Two)

Po raz pierwszy udostępniono materiały związane z kontynuacją filmu Diuna Denisa Villeneuve’a – Warner Bros. we wtorek udostępnił nową zapowiedź zwiastuna i oficjalny plakat. W klipie, który trafił na oficjalne konto Dune na Twitterze, widać zamaskowaną postać, która wydaje się być Paulem Atreidesem (Timothée Chalamet), który umieszcza urządzenie na wydmie, próbując zwabić robaka piaskowego. Postać szybko się wycofuje, pojawiają się napisy tytułowe, a następnie fotosy z obsady, w tym łysego Austina Butlera w roli Feyda-Rauthy. Zobacz zapowiedź i plakat poniżej.

Warner Bros. potwierdziło również, że dzisiaj w sieci pojawi się pierwszy oficjalny zwiastun filmu Diuna: część druga (tyt. oryg. Dune: Part Two). Studio udostępniło materiał filmowy w zeszłym tygodniu na Cinemacon w Las Vegas podczas prezentacji Warner Bros. z Zendayą, Timothée’em Chalametem i Villeneuve’em na scenie.

Pierwsza część filmu, dostępna początkowo w kinach i na HBO Max, była jednym z najbardziej dochodowych filmów Warners w roku premiery, przynosząc 108,3 mln USD w kraju i 402 mln USD na całym świecie. Film zdobył sześć Oscarów i nominację do nagrody dla najlepszego filmu.

Kontynuacja opowie o podróży Paula Atreidesa (Chalamet), który jednoczy się z Chani (Zendaya) i Fremenami na wojennej ścieżce zemsty na spiskowcach, którzy zniszczyli jego rodzinę. Stojąc przed wyborem między miłością swojego życia a losem wszechświata, stara się zapobiec strasznej przyszłości, którą tylko on może przewidzieć.

W legendarnym filmie Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, Dave Bautista, Stellan Skargard, Josh Brolin, Javier Bardem i Charlotte Rampling powracają do serii z nowymi członkami obsady: Florence Pugh, Austin Butler, Lea Seydoux, Christopher Walken, Tim Blake’a Nelsona i nie tylko.

Obejrzyj zapowiedź, a jak tylko pojawi się nowy zwiastun dzisiaj, pełny zwiastun zamieszczę go poniżej.

Oficjalny zwiastun drugiej części filmu:

Druga część Diuny trafi do kin 3 listopada 2023 roku.

Plakat do filmu „Diuna: część druga”
Plakat do filmu „Diuna: część druga”

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Warner Bros. | Deadline