Te ptaki z serialu „Nasza Planeta” są obłędnie hipnotyzujące

Już 5 kwietnia br. swoją premierę w serwisie Netflix będzie miał niezwykły serial przyrodniczy zatytułowany „Nasz Planeta” – ten fragment jest dowodem na to, że to co zobaczymy nas zaskoczy!

„nasza Planeta” – serial dokumentalny Netflix

Poznaj piękno świata przyrody i dowiedz się, jak zmiany klimatyczne wpływają na życie na Ziemi. Oto spektakularny i ambitny serial dokumentalny pt. „Nasza Planeta” (tytuł oryg. „Our Planet”).

Naprawdę tak niewiele wiemy o dzikich zwierzętach, a zwłaszcza o tym, jak uwodzą swoich partnerów. Podczas gdy Tinder jest popularny wśród szukających partnerów, egzotyczne ptaki w nowej serii przyrodniczej Netflixa mają zapierające dech w piersiach rytuały godowe. Jeden samiec ptaka w Papui Nowej Gwinei łaskocze „twarz” swojej partnerki, inny upewnia się, że jego zakątek dżungli jest nieskazitelnie czysty, zanim jego pani spojrzy mu w oczy.

Dzięki niezwykłym zdjęciom możemy obejrzeć wyjątkowe momenty z życia egzotycznych zwierząt, o których nie mieliśmy pojęcia! Zobacz, jak oczy jednego z ptaków zmieniają kolor z jaskrawoniebieskich na żółte, a upierzenie na gardzili przybiera opalizujące barwy.

Przeczytaj także: TOP 12 seriali dokumentalnych w serwisie Netflix (2018)

Obejrzyj ekskluzywny fragment serialu z niecodziennymi tokami egzotycznych ptaków:

Oto oficjalny zwiastun serialu:

Wszystkie osiem odcinków, z których każdy trwa po godzinie, będą dostępne w serwisie Netflix od 5 kwietnia 2019 r.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix