SkyShowtime za połowę ceny tylko do 11 kwietnia!

Promocja na połowę ceny za subskrypcję do SkyShowtime na zawsze dostępna będzie tylko do wtorku 11 kwietnia do końca dnia!

SkyShowtime za pół ceny na zawsze - promocja do 11 kwietnia 2023 r.
SkyShowtime za pół ceny na zawsze – promocja do 11 kwietnia 2023 r.

Serwis streamingowy SkyShowtime wystartował w Polsce 14 lutego 2023 roku, a biblioteka filmów i serialów stale się powiększa o nowe i stare pozycje. Z okazji startu serwis uruchomił promocję na subskrypcja za pół ceny na zawsze, która potrwa już tylko do wtorku 11 kwietnia 2023 roku do godziny 23:59 czasu polskiego. Jak czytamy w e-mailu od serwisu – jest to jednorazowa oferta i później może już długo nie być takiej okazji.

Zobacz też: „Miasteczko Twin Peaks” – wszystkie odcinki obejrzysz w SkyShowtime

Aby zawsze płacić 50% ceny normalnej subskrypcji za dostęp do serwisu SkyShowtime, trzeba ją wykupić w okresie obowiązywania promocji i nie rezygnować z niej. W przypadku rezygnacji, zniżka pół ceny na zawsze zostanie anulowana i kolejne odnowienie subskrypcji po jakimś czasie będzie naliczane w pełnej kwocie.

Obecnie normalna cena miesięcznej subskrypcji wynosi 24,99 zł, czyli w promocji to tylko 12,49 zł. Jeśli w przyszłości serwis podniesie cenę, to zwiększy się także kwota promocyjna do kwoty wynoszącej połowę standardowej stawki.

SkyShowtime to platforma streamingowa, oferujące produkcje najsłynniejszych wytwórni, takich jak Universal Pictures, Dreamworks, Sky Studios i Peacock czy Nickelodeon, SHOWTIME®, Paramount+ i Paramount Pictures. Wyjątkowy katalog pęka w szwach od ekscytujących i wciągających treści, takich jak nowe filmy i seriale na wyłączność, rozrywka dla dzieci i całej rodziny, autentyczne historie i dokumenty, a także cała biblioteka po brzegi wypełniona klasyką kina i telewizji.

Aplikację mobilną SkyShowtime pobierzesz ze sklepów App Store i Google Play:

50% taniej w stosunku do standardowej miesięcznej subskrypcji SkyShowtime aż do rezygnacji. Oferta dotyczy wyłącznie nowych subskrybentów i subskrypcji miesięcznych. Dostępna wyłącznie na SkyShowtime.com. Obowiązuje do godz. 23:59, 11/04/2023. Kliknij tutaj, żeby zobaczyć pełny regulamin oferty promocyjnej subskrypcji za pół ceny na zawsze.

Warunki użytkowania SkyShowtime dostępne są tutaj.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: SkyShowtime