Finałowy odcinek 2. sezonu „The Kardashians” już dostępny

W serwisie streamingowym Disney+ można już oglądać ostatni odcinek drugiego sezonu serialu „The Kardashians”.

„The Kardashians” - 2. sezon na Disney+

Od dziś w Disney+ dostępny jest finałowy odcinek drugiego sezonu „The Kardashians”. Fani, którzy jeszcze nie widzieli najnowszej odsłony produkcji o życiu i codzienności najbardziej znanej amerykańskiej rodziny, mogą zaplanować maraton, bo na platformie w całości dostępne są dwa sezony.

Zobacz też: Dwa pierwsze odcinki serialu „Willow” od 30 listopada w Disney+

Kardashianowie powrócili w drugim sezonie reality show ukazującego prywatność ich rodziny. W każdym z odcinków widzowie mogą śledzić codzienne obowiązki, problemy, zmagania w biznesie, odkrywanie uroków macierzyństwa i tym samym poznać bliżej medialny ród, którego życie toczy się w świetle reflektorów.

Na platformie Disney+ można od dziś oglądać ostatni, finałowy odcinek drugiego sezonu a wraz nim oba pełne sezony serii. Dzięki dostępności obu części programu ukazującego kulisy życia celebrytów, chłodne, jesienne wieczory można spędzić na maratonie z Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall i Kylie.

Rodzina, którą znacie i kochacie, wraca w zupełnie nowej serii, dając wam pełny wgląd w ich życie. Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall i Kylie powracają przed kamery, by ujawnić prawdę kryjącą się za nagłówkami gazet.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ Polska