3. sezon serialu „Biały Lotos” rozegra się w Tajlandii

Jak donosi serwis Variety, akcja 3. sezonu „Białego Lotosu” będzie rozgrywać się w Tajlandii i będzie bardziej duchowo.

„Biały Lotos” (2. sezon)

Pierwsze dwa sezony serialu Biały Lotos (tyt. oryg. The White Lotus) Mike’a White’a były kręcone odpowiednio w kurortach Four Seasons na Hawajach i we Włoszech, możliwe jest, że 3. sezon będzie realizowany w jednym z czterech luksusowych hoteli giganta w Tajlandii, które znajdują się w Bangkoku, Chiang Mai, Koh Samui i Złotym Trójkącie. Kurorty Four Seasons w Tajlandii są rozsiane po całym mieście, kraju, dżungli i plażach, co daje White’owi mnóstwo różnorodnej scenerii do wykorzystania, jeśli sobie tego zażyczy.

Zobacz też: Najpopularniejsze filmy i seriale po roku HBO Max w Polsce

White wcześniej zasugerował, że akcja sezonu trzeciego popularnego serialu może dziać się w Azji i skupiać się na „śmierci oraz wschodniej religii i duchowości”.

Pierwszy sezon w pewnym sensie skupiał się wokół pieniędzy, a drugi sezon poruszał kwestie związane ze związkami i seksem. Myślę, że trzeci sezon byłby być może satyrycznym i zabawnym spojrzeniem na śmierć oraz wschodnią religię i duchowość. Wydaje się, że kolejna runda w Białym Lotosie może być bardzo urozmaicona.

– powiedział White w klipie umieszczonym pod koniec finału drugiego sezonu

Produkcja trzeciego sezonu jeszcze się nie rozpoczęła. Jak podają źródła, White spędzał czas w Tajlandii, szukając ciekawych miejsc do kręcenia. Szczegóły obsady nie zostały jeszcze ogłoszone, ale biorąc pod uwagę, że w drugim sezonie wystąpił głównie nowy zespół, można bezpiecznie założyć, że na wakacjach w Azji będzie mnóstwo świeżych twarzy.

Biały Lotos zdobył 10 nagród Emmy za swój pierwszy sezon, w tym za wybitny serial limitowany lub antologię oraz aktorkę drugoplanową (Jennifer Coolidge), która ponownie wcieliła się w rolę Tanyi McQuoid w drugim sezonie rozgrywającym się na Sycylii.

Na początku tego roku Coolidge zdobyła nagrodę – Złoty Glob za swoją rolę w 2. sezonie, który zgarnął nagrody także za najlepszy serial limitowany, antologię lub film telewizyjny. Serial zdobył także dwie nagrody SAG, dla najlepszego zespołu telewizyjnego i za kreację Coolidge.

White, który napisał scenariusz i wyreżyserował Białego Lotosa, jest producentem wykonawczym wraz z Davidem Bernadem i Markiem Kamine.

Serial (1. i 2. sezon) można oglądać w serwisie HBO Max:

Obejrzyj zwiastun drugiego sezonu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: The Variety | HBO Max