To podobno zdjęcie głośnika od Nothing

Jeśli ten projekt przedstawia prawdziwy głośnik od Nothing, to będzie on miał dziwną, pudełkowatą konstrukcję nawiązującą do estetyki firmy.

Nieoficjalny render głośnika od Nothing | fot. 91mobiles
Nieoficjalny render głośnika od Nothing | fot. 91mobiles

Chociaż ujawnione w sieci zdjęcie głośnika firmy Nothing ma dość pudełkowaty kształt, może posiadać także wbudowany subwoofer. Specyfikacje techniczne urządzenia wciąż nie są znane. Nieoficjalny render pochodzi z tweeta Kuby Wojciechowskiego (via 91Mobiles). Pojedynczy render wydaje się pokazywać przód nowego urządzenia z niewielkimi przebłyskami boków. Podczas gdy głośnik mógłby przyjąć kształt pudełka, jego moc, głośność i inne przyciski funkcyjne znajdują się z boku.

Dość ciekawym wyborem projektowym jest samotny czerwony przycisk po lewej stronie urządzenia. To nic nowego i pozostaje całkiem spójne z tym samym czerwonym przyciskiem, który znajduje się na słuchawkach Ear (1) i Ear (stick). Render pokazuje również coś, co wygląda na uchwyt głośnika.

Jeśli chodzi o przód, założono, że dwa białe wycięcia na głównym korpusie mogą być subwooferami dla zapewnienia głębszych dźwięków i basów. Nad sugerowanymi subwooferami znajdują się dwa czarne wycięcia na głośniki. Celem głośnika tweaker jest wytwarzanie wysokich wokali i dźwięków instrumentów. Wydaje się, że u podstawy proponowanego głośnika znajdują się dwie gumowe podkładki, które najprawdopodobniej pomogą utrzymać urządzenie na miejscu.

To nie jedyne urządzenie audio od Nothing, które ostatnio wyciekło. Pod koniec stycznia doszło do wycieku renderów Nothing Ear (2) wraz z kilkoma interesującymi ciekawostkami na temat potencjalnego rozwoju ANC.

Niestety, specyfika rzekomych głośników Nothing nie jest jeszcze znana, ani nie ma daty premiery. Firma opublikowała w tym tygodniu zapowiedź nowego urządzenia, publikując teaser z czarnym żukiem – mówi się jednak o tym, że jest to zwiastun nowych słuchawek Ear (2).

Być może Carl Pei przygotowuje swój startup Nothing na kolejne urządzenia. Na targach MWC 2023 ujawniono, że kolejny model telefonu Nothing Phone (2) zostanie wzmocniony przez flagowy układ Qualcomm z serii 8, a także zostanie wprowadzony na rynek w USA.

Zgodnie ze spekulacjami, być może ten rzekomy głośnik od Nothing jest czymś, na co mogą również liczyć miłośnicy tej wyjątkowej marki. Na razie to wszystko nieoficjalne doniesienia i plotki.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Android Central | Nothing