Przezroczyste głośniki Nothing Bass (1) wyglądałyby obłędnie!

Nothing i jego przezroczysta estetyka gadżetów sprawiły, że cała społeczność technologiczna oszalała przed wprowadzeniem na rynek ich pierwszego produktu. Ale hype okazał się przesadą.

Koncepcja głośnika Nothing Bass (1)
Koncepcja głośnika Nothing Bass (1) | fot. Ivan Llaneza

Mimo to słuchawki dousznych Nothing ear (1) i kontynuacja w postaci telefonu Nothing phone (1) poruszyły wyobraźnię wszystkich. Kreatywne bestie dają nam wizję potencjalnych gadżetów od Nothing, które mogą pojawić się w najbliższej przyszłości, biorąc pod uwagę, że Carl Pei rewolucjonizuje branżę dzięki temu jednemu zwycięskiemu projektowi.

Projektant Ivan Llaneza stworzył własną koncepcję głośników Nothing bass (1), które mogłyby być kolejnym hitowym produktem firmy.

Widzieliśmy już koncepcję inteligentnego zegarka Nothing watch (1), a teraz ekscytuje nas przezroczysty przenośny głośnik Nothing bass (1). Oczywiście główną ideą jest załadowanie akcesorium tym samym półnagim DNA, które stworzyło Nothing.

Rywalizacja z takimi firmami jak Bang & Olufsen, Marshal, JBL, Bose, Anker czy Sony nie będzie łatwa — ale dzięki wyróżniającej się estetyce projektu Nothing, taki głośnik może po prostu dobrze się sprzedać.

Ten przenośny głośnik o nazwie Nothing Bass (1) w kolorze czarnym lub białym będzie idealnym początkiem rozmowy na każdej domowej imprezie. Dodaj do tego oświetlenie LED, które synchronizuje się z rytmem uderzeń, a nikt nie będzie mógł oderwać wzroku od tego gadżetu. Stożek głośnika styka się z przezroczystą obudową, odgradzającą wszystko od elementów wewnętrznych. Wygląda jak szklana dekoracja, która zmieni atmosferę każdego salonu.

Koncepcja Nothing Bass (1) w wersji czarnej i białej
Koncepcja Nothing Bass (1) w wersji czarnej i białej | fot. Ivan Llaneza

Dotykowe elementy sterujące głośnością z tyłu dodają głośnikowi Nothing Bass (1) jeszcze jedną wyjątkową cechę. Wszystkie inne elementy przełączające, takie jak odtwarzanie/pauza, następny/poprzedni utwór i parowanie Bluetooth, znajdują się na dole z przodu urządzenia, co zapewnia łatwy dostęp.

Dotykowe przełączniki w Nothing Bass (1) z tyłu i z przodu
Dotykowe przełączniki w Nothing Bass (1) z tyłu i z przodu | fot. Ivan Llaneza

Zwieńczeniem geekowskiej osobowości głośnika jest duże, podświetlane logo Nothing w kolorze chłodnej bieli po jednej stronie. Gdyby tylko ta wersja mogła mieć mały nałożony wyświetlacz z okładką albumu, aktualnie odtwarzanym utworem i informacjami o wykonawcy, to byłby naprawdę wyjątkowy gadżet dla każdego geeka-melomana.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Yanko Design