OPPO zapowiada składany telefon OPPO Find N2 Flip

Premiera OPPO Find N2 Flip odbędzie się 15 lutego 2023 roku w Londynie pod hasłem #SeeMoreInASnap.

OPPO Find N2 Flip

OPPO zapowiedziało globalną premierę nowego składanego pionowo telefonu – Find N2 Flip. Odbędzie się ona 15 lutego 2023 r., o godzinie 15.30 (polskiego czasu) w Londynie pod hasłem #SeeMoreInASnap. Wydarzenie będzie można obejrzeć online na oficjalnej stronie OPPO oraz na kanale YouTube OPPO. Podczas wydarzenia zostanie ogłoszona globalna dostępność, cena oraz warianty kolorystyczne urządzenia. OPPO Find N2 Flip zostanie wyposażony w procesor MediaTek Dimensity 9000+, funkcjonalny ekran zewnętrzny, pojemną baterię i szybkie ładowanie SUPERVOOC™.

Przeczytaj również: Najnowsza wersja ColorOS 13 to najszybciej wprowadzona aktualizacja OPPO

OPPO stworzyło nowy standard dla składanych smartfonów. W Find N2 Flip został wkomponowany zawias nowej generacji, który charakteryzuje się lżejszą, mniejszą i bardziej wytrzymałą strukturą niż jego poprzednik Find N. Z kolei trwałość zawiasu została potwierdzona certyfikatem TÜV Rhineland, który zapewnia, że nawet po 216 000 złożeniach i rozłożeniach, odkształcenia na ekranie pozostają prawie niezauważalne.

Składany pionowo OPPO Find N2 Flip napędza zoptymalizowany układ MediaTek Dimensity 9000+. Ponadto smartfon został wyposażony w najbardziej pojemną i wytrzymałą baterię jaka jest obecnie dostępna w pionowo składanych telefonach na rynku. Użytkownicy otrzymają również autorską funkcję szybkiego ładowania SUPERVOOCTM. OPPO zadbało także o funkcje foto i wideo na najwyższym poziomie, które powstały we współpracy z marką Hasselblad.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, OPPO Find N2 Flip wygodnie mieści się w dłoni i kieszeni. Bez otwierania telefonu można uzyskać wyraźny podgląd zdjęć selfie, dzięki obecności ekranu zewnętrznego, który jest największy w tego typu składanych smartfonach. Przy zamkniętym telefonie można również korzystać z wielu dodatków, narzędzi i widżetów.

Nasze prace nad składanymi telefonami rozpoczęły się już w 2018 roku. Jednak dopiero, po dopracowaniu mechanizmu składania, w 2021 roku wprowadziliśmy na rynek nasz pierwszy tego typu smartfon – OPPO Find N. Oferował on prawie niewidoczne zagniecenia ekranu oraz zaawansowaną autorską konstrukcję zawiasu Flexion Hinge. Od tego czasu dopracowaliśmy wszystkie komponenty i jesteśmy gotowi podzielić się ze światem naszym nowym pionowo składanym smartfonem.

— Pete Lau, SCP i Chief of Product Officer w OPPO

Premierę #SeeMoreInASnap będzie można obejrzeć w środę, 15 lutego 2023 r., o godzinie 15:30 (polskiego czasu) na oficjalnej stronie OPPO oraz na kanale YouTube.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: OPPO