Realme 10 Pro Coca-Cola Edition debiutuje w Indiach

Smartfon Realme 10 Pro Coca-Cola Edition ze Snapdragonem 695 i aparatem 108 MP został oficjalnie wprowadzony na rynek w Indiach.

Realme 10 Pro Coca-Cola Edition

Istnieje mnóstwo partnerstw smartfonów i marek, które zaśmieciły rynek w ciągu ostatnich kilku lat, ale tak naprawdę to pierwszy raz, kiedy Coca-Cola współpracowała z marką nad urządzeniem mobilnym. Realme 10 Pro Coca-Cola Edition to odnowiona wersja średniej klasy urządzenia z Androidem z ulepszeniami dostosowanymi do marki producenta napojów bezalkoholowych.

Zobacz też: Realme 10 Pro 5G Coca-Cola Edition już 10 lutego

Jeśli chodzi o specyfikacje, Realme 10 Pro Coca-Cola Edition ma 6,7-calowy wyświetlacz LCD 120 Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 695 5G, 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 1 TB za pomocą karty micro SD. Bateria ma pokaźną pojemność 5000 mAh z funkcją przewodowego ładowania 33 W, co zapewnia naładowanie 50% baterii w zaledwie 30 minut.

System tylnej kamery w dużej mierze opiera się na 108-megapikselowym czujniku głównym, który jest połączony z 2-megapikselowym czujnikiem głębi. Jeśli jesteś wielbicielem robienia selfie, wycięcie w dziurce jest miejscem dla 16-megapikselowego czujnika. Chociaż nie jest to flagowy system aparatu, powinien wystarczyć w większości sytuacji z wieloma ulepszonymi funkcjami dostępnymi w domyślnej aplikacji aparatu.

Realme 10 Pro Coca-Cola Edition zdobi klasyczne logo tekstowe „Coca-Cola” z kultowym czerwono-białym logo z czarnym paskiem oddzielającym system kamer. Czerwone akcenty są również obecne wokół podwójnych pierścieni aparatu, a płaskie boczne ramki są matowo-czarne. Na bocznym skanerze linii papilarnych znajduje się nawet wytrawione logo Coca-Coli. Ogólnie rzecz biorąc, jest to czyste połączenie największego na świecie napoju bezalkoholowego i urządzenia Realme. Te zdobienia są nazywane jako „Coke Design”, ale są gustowne.

To nie koniec współpracy. Urządzenie jest dostarczane z fabrycznie załadowanym interfejsem Realme UI 4.0 opartym na systemie Android 13. Prawie wszystkie obszary tej nakładki są zanurzone w motywie Coca-Coli. Większość domyślnych ikon to napoje z unikalnymi tapetami z bąbelkami napojów. Z przyjemnością usłyszysz również, że klasyczny dzwonek Coca-Coli jest obecny obok dzwonków w stylu musującym i bąbelkowym.

Zawartość opakowania Realme 10 Pro Coca-Cola Edition
Zawartość opakowania Realme 10 Pro Coca-Cola Edition

Niestety, Realme 10 Pro Coca-Cola Edition jest dostępny tylko w Indiach bezpośrednio z Realme.com i Flipkart. Jego cena wynosi 20 999 ₹, czyli około 255 USD. Dla zagorzałych fanów Coca-Coli może to być edycja kolekcjonerska, której po prostu nie można zdobyć zbyt łatwo.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Realme | Coca-Cola | 9TO5Google