Zwiastun 4. sezonu „Sukcesji” już dostępny przed marcowym powrotem serialu

Rodzeństwo Royów jest bardziej zżyte niż kiedykolwiek i żądne krwi – obejrzyj pierwszy zwiastun nadchodzącego czwartego sezonu serialu „Sukcesja”.

Zwiastun 4. sezonu serialu „Sukcesja” (HBO Max, 2023)

Pod koniec trzeciego sezonu serialu Sukcesja każdemu z dzieci Logana Roya przypomniano, jak przebiegłym strategiem był zawsze ich ojciec i o ile silniejsi mogą być we trójkę, gdy walczą razem, a nie ze sobą. Tom mógł zrujnować plany rodzeństwa Royów dotyczące przemyślanego przejęcia rodzinnej firmy, ale w pierwszym zwiastunie szybko zbliżającego się czwartego sezonu Sukcesji widać wyraźnie, że walka jest daleka od zakończenia.

Sprawdź również: Serial „Sukcesja” to czarna komedia o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy

Jest prawdopodobne, że Kendall (Jeremy Strong), Shiv (Sarah Snook) i Roman (Kieran Culkin) chcą dosłownie zabić Toma (Matthew Macfadyen) za wciągnięcie Logana (Brian Cox) w spisek mający na celu odebranie mu kontroli nad jego firmą w 3. sezonie.

Tom też to wie, a w nowym zwiastunie widać, jak desperacko próbuje ustawić się jako sojusznik Logana, gdy stara się przygotować na jakąkolwiek pokręconą zemstę, którą przygotowuje jego żona i jej bracia.

Ponieważ rodzeństwo Royów — oprócz Connora (Alan Ruck) — jest sobie bardziej bliksie niż kiedykolwiek wcześniej, ma sens, że Tom, Gerri (J. Smith-Cameron) i sekretarka Logana, Kerry (Zoë Winters), są na zdesperowani i nie są pewni, w jak wielkim są niebezpieczeństwie.

Pewne jest jednak to, że nie będziemy czekać zbyt długo, aby zobaczyć, jak potoczy się następny rozdział Sukcesji, ponieważ premiera sezonu zaplanowana jest na 26 marca 2023 roku w HBO Max.

Zobacz zwiastun 4. sezonu serialu „Sukcesja”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HBO Max