Trzeci sezon „Sukcesji” 17 października!

Obejrzyj zwiastun trzeciego sezonu, jednego z lepszych seriali HBO pt. „Sukcesja” – premiera już 17 października 2021 roku.

Rodzina Royów powraca i jest tak dysfunkcyjna jak zawsze w nowym zwiastunie trzeciego sezonu serialu Sukcesja (tyt. oryg. Succession). Niedawno mogliśmy zobaczyć kilka urywków nowego sezonu, ale po raz pierwszy HBO wypuściło pełny zwiastun pokazujący nadchodząca wojnę w dynastii mediów o kontrolę nad ich firmą.

Pierwsze dwa sezony Sukcesji dotyczyły rodziny Royów, która trzymała się w miarę razem, a różne zewnętrzne siły próbowały ich zniszczyć. Ale w trzecim sezonie Kendall w końcu zasiadł na fotelu swojego ojca i zmusza rodzinę do wyboru strony.

Podczas gdy lojalność Shivy, Romana i Toma wydaje się być podzielona w zwiastunie, Connor i Greg być może już wybrali swoje linie bojowe – ale kto wie, jak długo to potrwa.

Ten zwiastun zdradza również role niektórych nowych gwiazd-gości z 3. sezonu, w tym Alexander Skarsgård, który gra porywczego założyciela i dyrektora generalnego technologii, który z pewnością pasuje do Logana i Kendalla. Jest też Adrien Brody, który zagra aktywistę-inwestora, który wydaje się walczyć o zakup Waystar.

Wcześniejszy zwiastun pojawił się 3 września:

Trzeci sezon sukcesji zadebiutuje w HBO 17 października 2021 roku.

Oglądaj na HBO GO

źródło: HBO | Polygon