„Kulawe konie” powrócą z 2. sezonem już w grudniu!

Zwiastun drugiego sezonu serialu „Kulawe konie” od Apple TV+ zapowiada sporo trzymających w napięciu momentów!

„Kulawe konie” (Slow Horses) Apple TV+ 2022

Serwis streamingowy Apple TV+ udostępnił oficjalny zwiastun drugiego sezonu jednego ze swoich lepszych seriali pt. Kulawe konie (tyt. oryg. Slow Horses). W nowym sezonie thrillera kryminalnego z Gary Oldmanem od razu wejdziemy w kłopoty zespołu Slough House – wyrzutków z brytyjskiej agencji wywiadu MI5. Drugi sezon będzie miał globalną premierę w serwisie streamingowym 2 grudnia 2022 roku i od razu dostępne beda pierwsze dwa odcinki. Kolejne cztery z sześciu będą pojawiać się pojedynczo co tydzień.

A jeśli istnieje jakikolwiek przeciek z tego, czego fani mogą oczekiwać od drugiego sezonu, to jest to, że „więcej ludzi umrze”, zgodnie z narracją w zwiastunie.

W nowym sezonie Kulawych koni (zaadaptowanym na podstawie kontynuacji powieści Micka Herrona „Martwe Lwy”) ujawnienie wcześniej skrywanych tajemnic zimnej wojny powoduje napięcie między Rosją a Wielką Brytanią. Szpiedzy ponownie mają za zadanie chronić społeczeństwo przed nieuniknionym katastrofą.

Gwiazdy z pierwszego sezonu powrócą, w tym zdobywca Oscara Gary Oldman jako Jackson Lamb, Jack Lowden jako River Cartwright, Kristin Scott Thomas jako Diana Taverner, Saskia Reeves jako Catherine Standish i wielu innych.

Reżyserem drugiego sezonu jest Jeremy Lovering, który ostatnio wyreżyserował The One Netflixa w 2021 roku, a serial jest produkowany przez See-Saw Films.

Obejrzyj zwiastun:

Wszystkie 6 odcinków pierwszego sezonu można obejrzeć w serwisie streamingowym Apple TV Plus:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: The Variety | Apple TV+