Finałowy odcinek serialu „Ród smoka” wyciekł do sieci

HBO jest bardzo niezadowolone, że finał sezonu serialu „Gra o tron: Ród smoka” trafił już nielegalnie do internautów – bądź czujny — na pewno pojawią się spoilery!

Kadr ze smokami z finałowego odcinka (S1E10) serialu „Ród smoka”
Kadr ze smokami z finałowego odcinka (S1E10) serialu „Ród smoka”

Finał sezonu serialu Ród smoka (ty. oryg. House of the Dragon) najwyraźniej podąża śladami Gry o tron (tyt. oryg. Game of Thrones), bo na kilka dni przed planowanym wyemitowaniem finałowego odcinka pojawił się już w internecie. W oświadczeniu wydanym dla IGN i Variety, HBO informuje, że jest „rozczarowane, że ta bezprawna akcja zakłóciła oglądanie lojalnym fanom serialu ” i zapewnia, że „pilnie monitoruje i usuwa nielegalne kopie z internetu”.

Dla fanów może to oznaczać, że spoilery będą pojawiać się w mediach społecznościowych – chociaż niekoniecznie będzie to zaskoczenie, biorąc pod uwagę, że scenariusz jest jest bardzo bliski materiałowi źródłowemu – książce Ogień i krew George’a R. R. Martina. Mimo to, lepiej unikać wzmianek o tym jak skończy się pierwszy sezon Rodu smoka, więc zachowaj ostrożność, jeśli chcesz mieć radość z oglądania!

Pierwszy sezon Rodu smoka zakończy się wyemitowaniem finałowego odcinka (S1E10) w poniedziałek o godz. 3.00 w nocy czasu polskiego. Można będzie oglądać go legalnie na kanale HBO lub na platformie streamingowej HBO Max – miejmy nadzieję, że obraz nie będzie tak niemożliwie ciemny, jak w niektórych z poprzednich epizodów.

Poniżej możesz obejrzeć oficjalną zapowiedź finału Rodu smoka, opublikowaną na kanale serialu na YouTubie. Zapowiada się sporo scen ze smokami i miejmy nadzieje dużo zaskoczeń!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: The Verge