Amazon zorganizował pokaz dronów w Warszawie z okazji 1. Prime Day w Polsce

Firma Amazon zorganizowała specjalny pokaz dronów w Warszawie, który promował wydarzenie Amazon Prime Day, które odbędzie się 12 i 13 lipca 2022 roku – po raz pierwszy w Polsce!

Amazon Prime Day w Polsce - pokaz dronów w Warszawie

Na początek wakacji Amazon zorganizował w Warszawie pokaz dronów z okazji pierwszego w Polsce Amazon Prime Day, który został zapowiedziany na 12 i 13 lipca 2022 roku. Wieczorny pokaz, którego motywem przewodnim były życiowe wydarzenia przeżywane po raz pierwszy, odbył się nad brzegiem Wisły i wzbudził duże zainteresowanie mieszkańców stolicy. Kindle, opinie klientów, zakupy za pomocą jednego kliknięcia, spersonalizowane rekomendacje, Prime czy Alexa to tylko niektóre z produktów i rozwiązań, które Amazon wprowadził na świecie jako pierwszy.

Wydarzenie Amazon Prime Day w tym roku zadebiutuje także w Polsce. Z tej okazji Amazon zorganizował specjalny pokaz dronów, aby zapowiedzieć nadchodzące wydarzenie zakupowe, znajdując innowacyjny i oryginalny sposób na komunikację kluczowej daty. Pokaz dronów odbył się w Warszawie, nad brzegiem Wisły i skutecznie przyciągał wzrok przechodniów. Firma postawiła na motyw pierwszych doświadczeń, wykorzystując do komunikacji tegorocznych oficjalnych dat Prime Day (12-13 lipca) drony.

Drony przedstawiły historię grupy przyjaciół i ich pierwszych wspólnych przygód – pierwszych wycieczek, imprez i ognisk. Następnie narracja przeniosła się w kierunku nastoletniej miłości – wymiany spojrzeń, miłosnych wiadomości i pierwszych romantycznych chwil. W trakcie pokazu poruszono również temat wpływu książek na postrzeganie świata przez czytelnika, a przy okazji Amazon przypomniał o Kindle jako pionierskim kroku w kierunku popularyzacji e-czytania. Pokaz zakończył się finałem, który ujawnił oficjalne daty pierwszego w Polsce Prime Day, czyli 12 i 13 lipca 2022 roku.

Prime Day to wydarzenie zakupowe przeznaczone dla klientów Prime, które zapewnia dostęp do atrakcyjnych okazji na zakup produktów najlepszych marek. Prime Day odbędzie się w tym roku 12 i 13 lipca i będzie to pierwszy raz, kiedy polscy klienci Amazon wezmą w nim udział. W ciągu dwóch dni członkowie Prime zyskają dostęp do wyjątkowych okazji na tysiące produktów z ponad 30 kategorii, w tym zabawek, odzieży, obuwia, książek, sprzętu sportowego, elektroniki, smartfonów, komputerów i innych. Zniżkami podczas Prime Day objęte będą produkty najpopularniejszych światowych marek, w tym Apple, Sony, Philips i Lego, a także tysiące produktów małych i średnich firm z Polski, takich jak Ochnik, Wojas, Eveline Cosmetics, SFD Nutrition, AmeliaHome, DecoKing, Beltimore, Wozinsky, Betlewski, LEKI czy Movino.

W Polsce Amazon Prime zadebiutował w październiku 2021 roku, zapewniając klientom Prime dostęp do wszystkiego co najlepsze w zakresie zakupów i rozrywki, w tym do szybkiej i darmowej dostawy milionów produktów (do domu, Paczkomatów i punktów odbioru), bez minimalnej kwoty zamówienia, nawet następnego dnia i w weekendy. Prime zapewnia również dostęp do nagradzanych filmów i seriali, w tym produkcji Amazon Originals, darmowych gier i materiałów in-game dzięki Prime Gaming, a także do ekskluzywnych okazji Prime.

Każdy może wypróbować Prime za darmo w ramach 30-dniowego okresu próbnego, aktywowanego na stronie Amazon.pl/prime. Po tym okresie Prime będzie dostępny za jedyne 49 zł/rok lub 10,99 zł/miesiąc.

Obejrzyj film z pokazu dronów zapowiadającego Amazon Prime Day w Polsce:

Najnowsze informacje na temat Prime Day można znaleźć na stronie Amazon.pl/primeday.

12-13 lipca 2022 roku - Amazon Prime Day

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon Polska
ARTYKUŁ ZAWIERA LINKI AFILIACYJNE, DZIĘKI KTÓRYM MOŻEMY OTRZYMAĆ PROWIZJĘ