Amazon Prime Day 2022 odbędzie się 12-13 lipca!

Dwudniowa akcja sprzedażowa Amazon Prime Day będzie także w polskim sklepie Amazon od wtorku 12 lipca 2022 roku.

Amazon Prime Day 2022 (PL) – ekran sklepu Amazon na ekranie laptopa

Coroczna akcja zakupowa Amazon Prime Day, oficjalnie rozpocznie się we wtorek 12 lipca i potrwa do środy 13 lipca 2022 roku. Wiedzieliśmy, że będzie to lipiec, ale nie mieliśmy pewności, czy akcja zawita w pełnej formie także do Polski, ale teraz subskrybenci Amazon Prime w naszym kraju już wiedza jaka datę zaznaczyć w kalendarzu. Tegoroczny Prime Day odbędzie się na całym świecie o kilka tygodni później niż w zeszłym roku, ale zachowano letni czas, w przeciwieństwie do szczytu pandemii w 2020 roku, kiedy Amazon opóźnił to wydarzenie do października.

A jeśli szukasz zabawek, technologii (na przykład nowych czytników Kindle), artykułów gospodarstwa domowego lub prawie wszystkiego innego, może to być jeden z najlepszych momentów na zaoszczędzenie pieniędzy poza sezonem zakupów świątecznych w Black Friday czy Cyber Monday. To wydarzenie prawie gwarantuje jedne z najniższych do tej pory cen na własne produkty Amazona, a także zniżki na asortyment innych technologii. Wczesne oferty rozpoczną się 21 czerwca, kiedy Amazon zaoferuje do 55 procent zniżki na szereg urządzeń Amazona, w tym na najnowszy czytnik e-booków Kindle Paperwhite, Echo Dot czwartej generacji i szereg innych produktów.

Amazon nie podał dokładnych szczegółów dotyczących tego, co będzie w ofercie, ale zapowiedział, że 48-godzinna wyprzedaż będzie miała „najniższe ceny w historii” na wybrane produkty Beats, Bose, Sony, iRobot i wielu innych znanych marki. Jeśli jednak ostatnie lata są jakąkolwiek wskazówką, możemy spodziewać się, że wiele ofert skupi się na robotach odkurzających, słuchawkach z redukcją szumów i telewizorach 4K, a także innych rodzajów elektroniki. Amazon będzie również oferował wiele dodatkowych promocji podczas Prime Day, w tym darmowe gry w ramach Prime Gaming, zniżki na usługi takie jak Amazon Music Unlimited i nie tylko.

Podobnie jak w poprzednich latach, oferty Amazon Prime Day są dostępne dla członków subskrypcji Prime mieszkających w USA, a także w wielu innych krajach, w tym w Austrii, Australii, Belgii, Brazylii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Włoszech, Japonii, Luksemburgu, Meksyku, Holandii, Polsce, Portugalii, Singapurze, Hiszpanii, Wielkiej Brytanio i Szwecji. Amazon twierdzi również, że planuje zorganizować imprezy Prime Day w Indiach, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Egipcie jeszcze tego lata.

Pomimo pozytywnych fanfar towarzyszących temu wydarzeniu, Prime Day nadchodzi w burzliwym czasie dla firmy. Od czasu masowego napływu zakupów online podczas pandemii oraz przez Prime Day i sezon świąteczny w 2021 roku pojawiło się wiele doniesień o okropnych warunkach pracy, z jakimi borykają się pracownicy magazynów Amazona i kierowcy dostaw. Teraz Amazon Labour Union (ALU) pracuje nad uzwiązkowieniem większej liczby magazynów, ponieważ Amazon w dalszym ciągu jest pod stałą kontrolą rządu stanu Nowy Jork nad traktowaniem pracowników.

Surowa rzeczywistość jest taka, że ​​chociaż Prime Day z pewnością przyniesie zalew ofert i zniżek, zwiększa również obciążenie pracą pracowników magazynów i kurierów, którzy są znani z pomijania przerw w celu spełnienia limitów. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy w tym roku będzie inaczej, zwłaszcza, że ​​Nowy Jork coraz bardziej zbliża się do rozprawienia się z limitami produkcyjnymi Amazona.

Amazon Prime Day w polskim sklepie internetowym Amazon od 12 do 13 lipca 2022 roku
Amazon Prime Day w polskim sklepie internetowym Amazon od 12 do 13 lipca 2022 roku

Pojawiły się dodatkowe informacje dotyczące konkretnych ofert, które Amazon planuje zaoferować, a także różnych promocji, które będzie prowadzić, oto niektóre z nich:

  • Urządzenia Amazon: od 6 lipca duże zniżki na wybrane urządzenia Amazona, w tym Echo Dot (3. i 4. generacji), Echo Show 5 (2. generacji), Fire TV Cube, Blink Cameras, Ring Home Security i Fire 7 Kids.
  • Amazon Music Unlimited: przez ograniczony czas członkowie Prime, którzy jeszcze nie wypróbowali Amazon Music Unlimited, otrzymają bezpłatnie cztery miesiące dostępu do ponad 90 milionów utworów i milionów odcinków podcastów bez przerw na reklamy, począwszy od 24 czerwca 2022 roku. Ponadto członkowie Prime, którzy jeszcze nie znają Amazon Music Unlimited i kupują wybrane urządzenia Amazon Echo w Prime Day, mogą korzystać z usługi bezpłatnie przez sześć miesięcy.
  • Kindle Unlimited (ta oferta nie jest jeszcze dostępna w Polsce): członkowie Prime mogą bezpłatnie korzystać z pierwszych 3 miesięcy członkostwa. Kindle Unlimited zapewnia nieograniczony dostęp do ponad miliona e-booków Kindle, e-magazynów i tysięcy audiobooków, w tym bestsellerów najlepszych autorów.
  • Amazon Fashion: od 28 czerwca członkowie Prime otrzymają zniżki na wybrane ubrania, buty i akcesoria marek Amazon, takich jak Amazon Essentials, The Drop, Iris & Lilly i nie tylko.

Wszystkie oferty i zapowiedzi znajdziesz na oficjalnej stronie akcji: amazon.pl/primeday.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon | The Verge | BusinessWire
ARTYKUŁ ZAWIERA LINKI AFILIACYJNE, DZIĘKI KTÓRYM MOŻEMY OTRZYMAĆ PROWIZJĘ
źródło grafiki: Makieta pliki psd utworzone przez freepik – pl.freepik.com