Nothing phone (1) – rzekoma data premiery i cena

W sieci pojawiła się prawdopodobna data premiery pierwszego smartfona phone (1) firmy Nothing oraz przybliżona cena w Europie.

Render przezroczystego panelu tylnego Nothing phone (1)

Firma Nothing nie podała oficjalnej daty premiery swojego inauguracyjnego smartfona z Androidem, nie zdradzono także cen urządzenia. Jednak niemiecki blog technologiczny rzekomo poznał oficjalną datę wydania smartfona Nothing phone (1). Podobno znana jest też przybliżona cena telefonu, przynajmniej na rynku europejskim. Carl Pei powiedział już wiele o pierwszym smartfonie, który został wprowadzony na rynek przez jego najnowszą markę technologiczną Nothing. Jednak niewiele z tego dotyczyło harmonogramu premier, poza wspomnieniem, że wydanie phone (1) zaplanowane jest „latem 2022 roku”. Jednak serwis Allround-PC twierdzi, że dowiedział się więcej na ten temat.

Blog twierdzi, że jego źródło, opisane jako „europejski sprzedawca”, przekazało informację, że phone (1) zadebiutuje 21 lipca 2022 roku. Co więcej, jego producent ma teraz celować w cenę 500 euro (~ 2300 zł) za urządzenie.

Tymczasem Nothing nie zasugerowało, że poczyniło większe postępy w dążeniu do uczynienia tego samego urządzenia przezroczystym. Pei ogłosił niedawno, że tylny panel smartfona można określić jako „hero” swojej bezprzewodowej cewki ładującej.

Teraz jest to najwyraźniej kwestia dopasowania innych komponentów w układzie, który może, ale nie musi, okazać się przyjemniejszy niż przeciętny smartfon. Dyrektor wykonawczy dał również do zrozumienia, że ​​przy tworzeniu wyglądu zespół projektowy Nothing mógł czerpać z „mapy metra Nowego Jorku – Massimo Vignelli”.

W związku z tym, przynajmniej jedna specyfikacja telefonu Nothing phone (1) mogła zostać właśnie ustalona. Niewiele wiadomo o innych parametrach, chociaż obecnie przewiduje się, że to urządzenie pierwszej generacji może być wyposażone w nowy SoC Snapdragon 7 Gen 1 jako jego długo rozreklamowaną inauguracyjną platformę Qualcomm.

Render przezroczystego panelu tylnego Nothing phone (1) | fot. Wallpaper
Render przezroczystego panelu tylnego Nothing phone (1) | fot. Wallpaper

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Allround-PC | Notebook Check | Wallpaper