Nowa aplikacja „Biedronka” wreszcie przydatna!

Sieć sklepów Biedronka wreszcie doczekała się nowej wersji aplikacji mobilnej, w której znajdziemy wiele przydatnych funkcji.

Nowa aplikacja mobilna „Biedronka”

W niedziele 29 maja 2022 roku w sklepach z aplikacjami na urządzenia z systemami iOS i Android pojawiła się nowa wersja oficjalnej aplikacji Biedronka z mnóstwem ulepszeń i nowych funkcji. Najciekawsze z nich to dostęp spersonalizowanych zniżek, historia zakupów z karta Moja Biedronka, płatności za pomocą BLIKA bez konieczności wpisywania kodu oraz sprawdzanie cen i dostępności produktów w swoim sklepie za pomocą skanera kodów kreskowych.

Nowa aplikacja Biedronka zastępuje dotychczasowa aplikacje, która w zasadzie była mało użyteczna, a w przypadku wersji na iPhone’a firma nie aktualizowała jej od lat.

Teraz aplikacja powiązana jest z programem lojalnościowym Moja Biedronka i nie wymaga posiadania plastikowej karty, aby korzystać ze wszystkich przywilejów. Z programu korzysta obecnie ponad 11,8 miliona aktywnych użytkowników. Teraz wystarczy wpisać swój numer telefonu, aby posiadać wirtualną kartę Moja Biedronka. Dzięki temu, nowi użytkownicy mogą przez aplikację szybko założyć konto w programie.

Aplikacja sklepu szczególnie przydatna jest podczas planowania i robienia zakupów w Biedronce. Nie brakuje listy dostępnych aktualnie promocji w wybranym przez nas sklepie oraz wybrane najciekawsze oferty z gazetki promocyjnej sklepu, którą w razie potrzeby możemy obejrzeć w całości w aplikacji.\

Przeczytaj także: W Biedronce można już płacić BLIKIEM

Ciekawa funkcją jest „Shakeomat”, który zachęca użytkowników do potrząśnięcia telefonem, aby wytrząsać dla siebie wybrane promocje. Wybierając w aplikacji swój sklep od razu widzimy, czy interesujące nas produkty (po zeskanowaniu kodu kreskowego lub z gazetki promocyjnej) są w nim dostępne i w jakiej cenie. Ta opcja zastępuje też stacjonarne skanery cen, aby można było szybko i w dowolnym miejscu sprawdzić cenę produktu – także w domu!

Aplikacja wreszcie zapisuje historie zakupów z użyciem karty Moja Biedronka, dzięki czemu możemy sprawdzić elektroniczne paragony i porównać ceny lub kontrolować wydatki w przyszłości. Taką opcję już od dawna mają aplikacje mobilne sklepów Lidl (Lidl Plus) i Carrefour.

Aplikacja Biedronka: wirtualna karta „Moja Biedronka”, historia zakupów (e-paragony), skaner produktów
Aplikacja Biedronka: wirtualna karta „Moja Biedronka”, historia zakupów (e-paragony), skaner produktów

Osobisty zniżkomat, wirtualna Karta Moja Biedronka, aktualne gazetki, czytnik cen, historia zakupów (e-paragony) i więcej – teraz to wszystko znajdziemy w nowej aplikacji mobilnej Biedronka.

Najważniejsze funkcje nowej aplikacji sieci sklepów Biedronka:

  • Wirtualna karta Moja Biedronka – instalując aplikację otrzymujemy wirtualną kartę Moja Biedronka. Oferuje ona te same korzyści, co karta plastikowa plus zupełnie nowe, których nie znajdziemy nigdzie indziej.
  • Oferty dla Ciebie – spersonalizowane oferty – dostosowane do naszych preferencji.
  • Shakeomat – wystarczy potrząsnąć smartfonem, aby wytrząsać superpromocję.
  • Gazetki promocyjne – aktualne gazetki z rabatami wygodnie przeglądasz na ekranie. Możesz też sprawdzić, czy produkt, którego szukasz jest w tej chwili w promocji z gazetki.
  • Oferty wybrane dla Ciebie z gazetki – oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale i czas, bo od razu widzimy oferty i produkty wybrane dla nas. Nie musimy przeglądać całej gazetki. Oferty wybierane są na podstawie naszych preferencji zakupowych.
  • Historia transakcji – aplikacja zapisuje historię zakupów robionych z kartą Moja Biedronka, więc wiemy, co i za ile kupujemy oraz ile oszczędzamy.
  • Skaner cen i dostępności produktów – aby poznać cenę, wystarczy zeskanować telefonem kod kreskowy dowolnego towaru. W ten sam sposób sprawdzimy też dostępność danego produktu w sklepie.
  • Płatności BLIK bez kodu – z aplikacją zapłacimy teraz BLIK-iem bez wpisywania kodu. Wystarczy przyłożyć telefon do terminala i zaakceptować płatność w aplikacji naszego banku. Płatność BLIKIEM bez użycia kodu w aplikacji lojalnościowej Biedronki to nowa koncepcja fintechowa, będąca efektem synergii Tpay i Banku Pekao, które odpowiadają za wdrożenie tej funkcji.
  • Funkcja „Mój sklep” – wybieramy swój ulubiony sklep, w którym najczęściej robimy zakupy i zawsze możemy sprawdzić, czy interesujący nas produkt jest w nim dostępny. Widzimy też godziny otwarcia naszego sklepu.
  • Obsługa klienta – dzięki tej opcji możemy wysłać pytanie do biura obsługi klienta lub złożyć reklamację przez aplikację.
Aplikacja Biedronka: Aktualne promocje, informacje o produkcje, codzienne oferty
Aplikacja Biedronka: Aktualne promocje, informacje o produkcje, codzienne oferty

Aby korzystać z nowej uaktualnionej aplikacji mobilnej Biedronka musimy posiadać smartfona z systemem Android (w wersji 6.0 lub wyższej) lub iPhone’a z system iOS (w wersji 13.3 lub nowszej). Aplikacja będzie promowana miedzy innymi w telewizji.

Nową aplikację mobilną „Biedronka” pobierzesz bezpłatnie na swój telefon ze sklepu App Store (iOS) oraz Google Play (Android):

Zrzuty ekranów z nowej aplikacji mobilnej Biedronki
Zrzuty ekranów z nowej aplikacji mobilnej Biedronki

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Biedronka | Jeronimo Martins Polska SA