„Geeked Week 2022” Netfliksa już od 6 czerwca!

Sprawdź plan tegorocznego wydarzenia online Netfliksa dla fanów – „Geeked Week 2022”, który odbędzie się od 6 do 10 czerwca 2022 roku.

Platforma rozrywkowa Netflix Geeked szykuje drugie doroczne wydarzenie „Geeked Week”. W tym roku będzie się działo! „Geeked Week” to pięciodniowe bezpłatne wydarzenie wirtualne, podczas którego gigant streamingu prezentuje swoje filmy, seriale, programy i gry. Wydarzenie odbędzie się od 6 do 10 czerwca 2022 roku na profilach serwisu w social mediach. Czeka nas cała masa wyjątkowych informacji, nowe zwiastuny, występy celebrytów i wiele innych atrakcji.

Gdzie oglądać  Geeked Week 2022?

Wydarzenie „Geeked Week” będzie dostępne na wszystkich większych platformach, w tym na kanałach serwisu Netflix na YouTubie, Twitterze, TikToku, Twitchu i Facebooku.

Zobacz także: Geeked Week 2021: wszystkie informacje i zapowiedzi z pierwszego dnia

Kiedy oglądać Geeked Week 2022?

„Geeked Week” będzie można oglądać od poniedziałku 6 czerwca do piątku 10 czerwca 2022 roku: 

  • w poniedziałek 6 czerwca od 19:00 czasu polskiego (CEST)
  • we wtorek 7 czerwca od od 19:00 czasu polskiego (CEST)
  • w czwartek 8 czerwca od 1:00 czasu polskiego (CEST)
  • w czwartek 9 czerwca od 19:00 czasu polskiego (CEST)
  • piątek 10 czerwca od 20:00 czasu polskiego (CEST)

Czego się możemy spodziewać?

Każdego dnia będą na nas czekały najbardziej ekscytujące informacje o filmach, serialach, programach i grach, w tym ekskluzywne teasery i zwiastuny premierowe, zapowiedzi, zaskakujące newsy, niepublikowane dotąd nagrania, wywiady z obsadą i czytanie ról z ponad 60 projektów Netflix. A to jeszcze nie wszystko. Będzie nawet jeden dzień poświęcony serialowi „Stranger Things”!

Geeked Week 2022: plan wirtualnego wydarzenia Netflixa dla fanów
Geeked Week 2022: plan wirtualnego wydarzenia Netflixa dla fanów

Każdy dzień „Geeked Week” ma swój motyw przewodni:

  • poniedziałek, 6 czerwca (dzień 1) — seriale,
  • wtorek, 7 czerwca (dzień 2) — filmy,
  • środa, 8 czerwca (dzień 3) — animacje,
  • czwartek, 9 czerwca (dzień 4) — „Stranger Things”,
  • piątek, 10 czerwca (dzień 5) — gry.

Aby dowiedzieć się, które filmy, seriale, programy i gry będzie można poznać danego dnia „Geeked Week”, spójrz na nasz nowy plakat powyżej i obejrzyj ten ekscytujący zwiastun poniżej.

Kto pojawi się na „Geeked Week”?

Nie chcemy psuć niespodzianki, dlatego powiemy tylko, że możesz spodziewać się aktorów oraz twórców wymienionych wyżej filmów i seriali. I jak już wspominaliśmy, wszystkie te ekscytujące informacje i pierwsze zdjęcia zaprezentuje genialna ekipa: Jacob Bertrand, Megan Cruz, czyli jstoobs, Jaeden Martell, Reece Feldman, czyli guywithamoviecamera, Juju Green, czyli Straw_Hat_Goofy, Ella Purnell, Tiffany Smith, Felicia Day, B Dave Walters, Geoff Keighley i Mari Takahashi.

Jak prowadzić wspólną transmisję?

Umożliwiamy wspólną transmisję „Geeked Week” przez Twitcha, dzięki czemu nasi wierni fani będą mogli aktywnie włączyć się w wydarzenie.

Jeśli coś Cię ominie, nie martw się! Nadrobisz później. Najważniejsze wiadomości i nagrania z poszczególnych dni będzie można obejrzeć na YouTubie, Facebooku i Twitterze. Na oficjalnej stronie Netflix Tudum.com będzie można znaleźć dodatkowe treści z każdego dnia wydarzenia.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix Polska