Zobacz zwiastun serialu „Willow” od Disney+

Kontynuacja filmu fantasy „Willow”, tym razem w formie serialu, powraca i tym razem wydaje się, że nie ma dziecka.

Kadr z serialu „Willow” (Disney Plus, 2022)

Dawno, dawno temu, bo aż 34 lata temu, Ron Howard i George Lucas chcieli spróbować powtórzyć sukces Gwiezdnych wojen, tworząc zupełnie nowe fantasy zatytułowane Willow. Film wyszedł w 1988 roku i choć osobiście mam bardzo ważne i miłe wspomnienia z tym tytułem ,to nie każdemu przypadł do gustu. Film jest bardzo często przypominany w okresie świątecznym, a do tej pory wszelkie rodzące się plany na sequel nie dochodziły do skutku.

Może Cię zainteresować także: Obsada i zabawne wideo z planu serialu „Willow” od Disney+

Teraz, w 2022 roku, otrzymujemy całą serię poświęconą tytułowemu czarodziejowi Warwicka Davisa. Willow, nie będąc już czarodziejem w trakcie szkolenia — najwyraźniej potrafi zajmować się magią, poza kiepskim przekształcaniem ludzi w różnorodne zwierzęta. W zwiastunie nowego serialu możemy zobaczyć kilka powracających postaci, w tym Sorshę Joanne Whalley.

W zwiastunie, który miał swoją premierę podczas Star Wars Celebration, jest mnóstwo magii, walki na miecze, pocałunków i wyjątkowo dzikich fryzur. Premiera nowego serialu została zapowiedziana na 30 listopada 2022 roku w serwisie streamingowym Disney Plus. To absolutnie tysiącletnia przynęta, która ma nas zwabić z niezwykłą nostalgią. Z tym zwiastunem przynajmniej zadziałało.

Obejrzyj zwiastun serialu „Willow”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney Plus