Google zapowiada I/O 2022 za pomocą interaktywnej układanki „SVD”

Dziś firma opublikowała zagadkę dotyczącą konferencji Google I/O 2022 – rozwiązaniem jest oczywiście data wydarzenia.

Google I/O 2022 - zagadka SVD
Google I/O 2022 – zagadka SVD

Jak zwykle Google zapowiada swoją doroczną konferencji dla programistów pod koniec stycznia, w zeszłym roku czekał do kwietnia, a w tym zrobił to w marcu.

Google Developers na Twitterze ujawnili dziś rano zagadkę „SVD”, pytając „Czy możesz rozplątać ten ciąg?” – może być w tym odniesienie do teorii strun lub muzyki. Ta gra w alternatywnej rzeczywistości (ARG) wygląda na indywidualną łamigłówkę, która jest oparta na współpracy.

Dopiero wkrótce okaże się, jaki format przyjmie tegoroczna konferencja I/O 2022. Ubiegłoroczna była przede wszystkim wirtualnym zapisem dla niewielkiej grupy Googlersów. Nagrane sesje były następnie udostępniane w serwisie YouTube po zakończeniu transmisji na żywo.

Jeśli wydarzenie będzie organizowane na żywo, może odbyć się w Shoreline Amphitheater obok siedziby Googleplex w Mountain View w Kalifornii. Konferencja zwykle trwa trzy dni na początku maja.

Łamigłówka ma postać czterech ciągów w każdym z kolorów Google i panelu sterowania po lewej stronie. Jest też komponent audio.

Po otwarciu określonego ciągu możesz dodać/odjąć kółka z lewego górnego rogu. Łamigłówce „A” towarzyszy znak równości w przeciwległym rogu, który pokazuje „31” i siatkę 16 cyfr, a także wskazówkę „Prawda jest przede wszystkim nieparzysta”.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Google | 9TO5google