Gra społecznościowa FarmVille 3 już dostępna na Androida i iOS-a

Nowa wersja gry „FarmVille 3 – Animals” została udostępniona na w sklepach Google Play i App Store – możesz znowu zanurzyć się w świat wiejskiej farmy w odświeżonym wydaniu.

FarmVille 3 (Zynga)

Seria FarmVille powraca, ponieważ Zynga właśnie ogłosiła, że ​ nowa wersja ​FarmVille 3 – Animals jest już dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS. Najnowszy tytuł FarmVille 3 obiecuje ożywić jedyną w swoim rodzaju farmę z ujmującymi postaciami, sympatycznymi zwierzętami i unikalnymi funkcjami rozgrywki.

Symulacyjna gra społecznościowa z rolnictwem w tle wita swoich wiernych fanów i całkowicie nowych graczy, którzy będą budować swoje domostwa i stawiać czoła nowym wyzwaniom. Do głównej bohaterki gry Marie dołącza nowa grupa pomocników o zróżnicowanym pochodzeniu i umiejętnościach, którzy mają pomagać graczom w nowych wyzwaniach gry, w tym w nowych, dostosowywanych farmach i hodowli zwierząt.

W FarmVille 3 gracze mogą adoptować, pielęgnować i wychowywać młode zwierzęta z ponad 150 ras i być nagradzani za swoje wysiłki dobrami rolniczymi, takimi jak wełna i masło.

Co ważniejsze, gracze, którzy pobiorą grę w ciągu najbliższych dwóch tygodni, otrzymają specjalny zestaw startowy z interaktywnymi funkcjami, które pomogą dostosować ich farmy – takimi jak elementy dekoracyjne i zdjęcie profilowe „Early Bird”.

Obejrzyj oficjalny zwiastun gry:

FarmVille 3 to darmowy tytuł, ale zawiera mnóstwo zakupów w aplikacji. Gra jest już dostępna do pobrania za pośrednictwem sklepów App Store i Google Play Store.

źródło: Zynga