Zbuduj szczęśliwe i rozwijające się miasto w „Township”!

Co może powstać z połączenia „Farmville” i „SimCity”? „Township”! Wznoś nowe budynki, rozwijaj rolnictwo, zwiększaj populację oraz zarządzaj zasobami.

Gra mobilna „Township”

W tej grze możliwości nieustannie się mnożą. Na początku dostajesz pod opiekę małą miejscowość położoną na niewielkim terenie. Uprawiaj rośliny, by zbierać plony — to z nich wytworzysz pieczywo i paszę dla krów. Dzięki temu zyskasz mleko, a z niego wyprodukujesz inne zasoby. I tak dalej, ku rozwojowi.

Za pieniądze pozyskane ze sprzedaży towarów możesz kupić budynki, aby zwiększyć populację miejscowości, oraz ziemię. Cierpliwości, wszystko stopniowo nabierze rozpędu. Ani się obejrzysz, a nad Twoim miastem będą górować wieżowce i latać samoloty, a pośród betonowej dżungli domem dla zwierząt będzie zoo. Im większe miasto, tym trudniej nim zarządzać — liczba obowiązków rośnie proporcjonalnie do rozwoju miejscowości.
Lądowisko dla helikopterów obok wiatraka? Kto to wymyślił?

Najlepsze jest to, że w Township: Farm & City Building wszystko widzisz na ekranie urządzenia. Możesz z radością obserwować, jak Twoja mała miejscowość rozrasta się i przemienia w metropolię.

Jasne kolory. Niezwykle szczegółowa grafika. Żywa animacja. Czasami masz wrażenie, że patrzysz na prawdziwe, tętniące życiem miasto. Do gry warto zaprosić znajomych — niech też zbudują swoje aglomeracje. Po osiągnięciu określonego poziomu będziecie mogli handlować ze sobą przydatnymi zasobami.

Township to niezwykle udane połączenie dwóch popularnych gatunków gier. Nie ma tu miejsca na nudę i zawsze jest coś do zrobienia — jeśli nie w polu, to w mieście. Gra nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród graczy, co jest najlepszym dowodem na to, że jest po prostu fantastyczna!

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska