Zabójcza promka na smartfony OnePlus Nord

We wrześniu, przy zakupie OnePlus Nord CE 5G i OnePlus Nord 2 5G można skorzystać z ciekawych ofert i zniżek!

Promocja na OnePlus Nord

Marka OnePlus, w ramach realizacji kluczowego elementu strategii firmy, niedawno rozszerzyła linię produktów Nord o dwa nowe urządzenia OnePlus Nord CE 5G i OnePlus Nord 2 5G. Najnowszy OnePlus Nord 2 5G to wszechstronny smartfon wyposażony we flagowe funkcje, które triumfują ponad przeciętnymi produktami w prawie wszystkich segmentach. Podczas gdy OnePlus Nord CE 5G, zapewnia bezproblemowe oraz charakterystyczne szybkie i płynne działanie OnePlus, w naprawdę doskonałej cenie.

Użytkownikom rozważającym zakup tych zabójczych urządzeń OnePlus oferuje świetne oferty we wrześniu. Obejmują one zniżkę 30 euro od 20 do 26 września 2021 r na OnePlus Nord CE 5G wyłącznie na oneplus.com. 

Dodatkowo dzięki jesiennym ofertom na oneplus.com dostępnym do końca września, przy zakupie OnePlus Nord CE 5G, konsumenci otrzymują 90% zniżki na OnePlus Handy Fanny Pack, 83% na OnePlus Buds Z, a także 20% na OnePlus Nord CE 5G. Ponadto, kupujący OnePlus Nord 2 5G na oneplus.com mogą również skorzystać z 50% zniżki na OnePlus Buds Z, 40% zniżki na OnePlus Buds i 20% na OnePlus Nord 2 5G

OnePlus Nord CE 5G i OnePlus Nord 2 5G: 4 powody nadania statusu „kilera”

Każde z urządzeń ma swoje kluczowe cechy, które wyróżniają go na tle konkurencji w swoich segmentach cenowych. Oto „zabójcza broń”, która sprawia, że smartfony OnePlus Nord CE i OnePlus Nord 2 są kilerami: 

  • Killing Slow Charge — użytkownicy nie muszą się martwić o żywotność baterii swoich smartfonów, ponieważ oba urządzenia są wyposażone w technologię ładowania Warp Charge OnePlus. Nawet dzięki szybkiemu ładowaniu z samego rana, Nord 2 wyposażony w dwuogniwowy system baterii 4500 mAh ładuje się od 0 do 100% w mniej niż 35 minut. Nord 2 dostosowuje się, by skracać czas spędzony na 100% naładowaniu, aby utrzymać dobrą kondycję baterii podczas ładowania przez noc. OnePlus Nord CE jest wyposażony w dużą baterię 4500 mAh, a dzięki ulepszonej technologii ładowania Warp Charge 30T Plus bateria nadal ładuje się z taką samą prędkością, jak oryginalny Nord – od 0 do 70% w zaledwie pół godziny. 
  • Killing Cheap Camera Performance w smartfonach średniej klasy. OnePlus Nord 2 5G integruje zaawansowany sprzęt aparatu z ulepszeniami oprogramowania wspomaganymi sztuczną inteligencją, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia podczas fotografowania. Nord 2 wprowadza znaczne ulepszenia w fotografii nocnej dzięki OIS i głównemu czujnikowi Sony IMX766 o rozdzielczości 50 MP, który jest w stanie uchwycić o 56% więcej światła niż Sony IMX586 z pierwszego Nord-a.

    A dzięki trybowi Nightscape Ultra użytkownicy mogą robić lepsze i jaśniejsze zdjęcia nawet w warunkach tak słabych jak 1 luks. Aparat w OnePlus Nord CE ma potężną konfigurację z trzema tylnymi kamerami z głównym aparatem 64 MP z dużą przysłoną f/1,79, która rejestruje wyraźne obrazy o wysokiej rozdzielczości i szczegóły na wyższym poziomie w jasnych warunkach oświetleniowych, a także ultraszerokokątny obiektyw 119° dla większej wszechstronności. Z przodu Nord CE ma aparat 16 MP do robienia wspaniałych selfie. Podobnie jak wszystkie flagowe modele OnePlus, Nord CE jest wyposażony w tryb Nightscape, który zapewnia lepsze wrażenia podczas fotografowania przy słabym oświetleniu.
  • Killing Lethargic Software Performance & Sluggish Experience – OnePlus Nord 2 5G jest zasilany przez procesor MediaTek Dimensity 1200-AI, który zapewnia o 65% wyższą wydajność procesora i 125% wydajność GPU w porównaniu z wydajnością pierwszego OnePlus Nord. OnePlus ściśle współpracował z MediaTek w celu ulepszenia funkcji procesora opartych na sztucznej inteligencji.

    Nord CE jest zasilany przez platformę mobilną Qualcomm® Snapdragon™ 750G 5G, która oferuje 20% CPU i 10% przyspieszenie GPU w stosunku do swojego poprzednika, dzięki procesorowi Kryo 570 i GPU Adreno 619. Zaawansowany silnik AI zapewnia również użytkownikom niesamowicie płynne i intuicyjne wrażenia, od usprawnionych gier po jeszcze lepsze rozmowy głosowe. Co więcej, oba urządzenia obsługują łączność 5G i są fabrycznie wyposażone w OxygenOS 11, najszybsze i najbardziej responsywne oprogramowanie OnePlus do tej pory. OxygenOS 11 zawiera znaczące ulepszenia ukochanych funkcji, takich jak tryb ciemny, tryb Zen i nowy AOD. 
  • Killing Average Display – Nord 2 jest wyposażony w doskonały 6,43-calowy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,43 cala z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Dzięki nowym funkcjom, takim jak AI Color Boost i AI Resolution Boost, które poprawiają kolory i skalują rozdzielczość popularnych aplikacji, Nord 2 oferuje żywe i dynamiczne wrażenia wizualne, a także optymalne oświetlenie nawet w jasnych warunkach na zewnątrz. Dodatkowo Nord CE jest wyposażony w 6,43-calowy wyświetlacz AMOLED 90 Hz, który sprawia, że wszystko jest niezwykle płynne i responsywne. A żeby było jeszcze lepiej, HDR10 + oferuje żywe kolory, aby zapewnić wciągające i przyjemne wrażenia podczas oglądania. 

źródło: OnePlus