OnePlus Buds Z2 mają zadebiutować w przyszłym miesiącu

Słuchawki douszne w przystępnej cenie – OnePlus Buds Z2 – pojawiły się na pierwszych, nieoficjalnych obrazach. Mają trafić do sprzedaży w październiku.

Render słuchawek dousznych OnePlus Buds Z2

OnePlus wszedł na rynek bezprzewodowych słuchawek. dousznych (TWS) w zeszłym roku wraz z wprowadzeniem OnePlus Buds. Następnie, w październiku, firma wprowadziła na rynek model OnePlus Buds Z, który oferował dłuższą żywotność baterii, szybkie ładowanie i lepszą wodoodporność za znacznie niższą cenę. Wygląda na to, że OnePlus szykuje się do uruchomienia bezpośredniego następcy Buds Z lub tańszej wersji Buds Pro, a nowe rendery rzucają więcej światła na nadchodzący produkt o nazwie OnePlus Buds Z2.

91Mobiles i OnLeaks wydali wysokiej jakości rendery słuchawek OnePlus Buds Z2, przybliżając nam wygląd przyszłych słuchawek od OnePlusa. Rendery są oparte na rzeczywistych obrazach i podobno są odzwierciedleniem prawdziwego produktu, który ma trafic do sprzedazy w październiku 2021 roku.

Jak widać na załączonych zdjęciach, OnePlus Buds Z2 wygląda dość podobnie do zeszłorocznego modelu, z cylindrycznymi pałąkami i błyszczącym, płaskim panelem tylnym.

Widzimy również, że OnePlus Buds Z2 mają mniejsze silikonowe końcówki douszne, więc powinny być wygodniejsze w noszeniu przez dłuższy czas. Ponadto wydaje się, że OnePlus Buds Z2 mają czujnik wykrywania zużycia, którego brakowało w Buds Z. Słuchawki douszne są dostarczane w etui ładującym w kształcie pigułki, identycznym jakie miał ich poprzednik. Etui posiada port USB typu C i zieloną diodę LED.

Specyfikacja techniczna OnePlus Buds Z2 pozostaje na razie nieznana. Jednak wcześniejszy wyciek od wiarygodnego typera Maxa Jambora sugerował, że OnePlus pracował nad parą niedrogich słuchawek dousznych z aktywną redukcją szumów (ANC). Możliwe, że produkt, o którym mówił Max J., to OnePlus Buds Z2, choć nie wiemy tego na pewno.

Render słuchawek dousznych OnePlus Buds Z2 i etui ładującego
Render słuchawek dousznych OnePlus Buds Z2 i etui ładującego

Przewidywany debiut tych słuchawek jest zgodny z harmonogramem premiery zeszłorocznych Buds Z. W międzyczasie podobno OnePlus 9R T ma zostać wprowadzony na rynek w październiku, więc możliwe jest, że OnePlus Buds Z2 pojawią się wraz z nim.

źródło: XDADevelopers | 91Mobiles | OnLeaks