Świetna koncepcja iPhone’a 13 pokazuje upragnione funkcje

Oczekuje się, że wiele z tych funkcji znajdzie się w prawdziwym iPhonie 13 – niektóre z nich to jednak tylko niestety… życzenia.

koncepcja iPhone'a 13 od the Hacker 34

Następny iPhone zostanie wydany już we wrześniu, ale jeden z grafików dał nam wczesny wgląd w to, jak może wyglądać nowy model telefony od Apple’a. Jego koncepcja iPhone’a 13 łączy w sobie nowe funkcje ujawnione w dotychczasowych przeciekach i plotkach, ale jest też kilka, które są tylko płonnymi nadziejami. Obejrzyj wideo koncepcyjne w wysokiej jakości film, aby zobaczyć telefon, który Apple może wkrótce zaprezentować.

Film jest dziełem użytkownika o nicku the Hackera 34. W przeciwieństwie do wielu innych projektantów koncepcyjnych, jego koncepcja jest oparta na tym, co naprawdę jest możliwe do wprowadzenia przez Apple. iPhone 13 może nie mieć wszystkie pokazane na filmie funkcje.

Wideo przedstawia iPhone’a 13 i 13 mini z mniejszym wycięciem. Istnieje sporo dowodów na poparcie tego, że Apple wprowadzi taki model w tym roku. Twórca koncepcji wyraził w materiale także swoją nadzieję na 2x szybsze rozpoznawanie twarzy w nowych modelach.

Notch znajduje się na ekranie 120 Hz – taka częstotliwość odświeżania jest powszechnie oczekiwana w nadchodzącym urządzeniu. Na wideo pokazano także funkcję zawsze włączonego wyświetlacza, o czym również mówią plotki.

Ponadto wideo koncepcyjne iPhone’a 13 pokazuje procesor A15. Ta koncepcja jest bardzo prawdopodobna, ponieważ ten chip jest już podobno w produkcji.

Ale Hacker 34 ma również życzenie odwrotnego ładowania bezprzewodowego, dzięki czemu jeden telefon Apple’a mógłby bezprzewodowo naładować inne urządzenie. To możliwe – iPhone 12 może wykonać tę sztuczkę dzięki nowemu zestawowi baterii Apple MagSafe – ale nie było żadnych przecieków. Pojawiły się też nowe warianty kolorystyczne – w tym żywy żółty iPhone.

iPhone 13 zostanie zaprezentowany już tej jesieni, prawdopodobnie 14 września lub później.

źródło: the Hacker 34 | Cult of Mac