Teraz oprócz duetów także trio w nju mobile!

Od 22 kwietnia w nju mobile można oprócz głównego, korzystać z dwóch dodatkowych numerów. Trzeci numer kosztuje 19 zł i oprócz nielimitowanych połączeń, SMS-ów i MMS-ów oferuje również dodatkowe 10 GB internetu.

Trio w nju mobile

Trzeci numer w ofercie nju mobile to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy komunikowali, że chcieliby mieć w ofercie kolejny numer dodatkowy. Wprowadzenie nowego numeru dodatkowego oznacza, że teraz w nju dostępna jest bardzo atrakcyjna oferta w trio. Do tej pory, aby mieć pełną ofertę dla trzech numerów, trzeba było kupić trzecią kartę za 29 zł. Teraz trzeci numer jest tańszy o 10 zł. Dzięki temu każdy numer z trio kosztuje tyle samo, czyli po 19 zł. Oprócz dotychczasowego numeru głównego (za 19, 29 lub 39 zł) i numeru dodatkowego za 9 zł, teraz można dokupić kolejny numer.

Zobacz także: Mobile i digital w 2021 r. – 5,22 mld ludzi na świecie używa telefonów komórkowych

Za 19 zł miesięcznie klient korzysta za pomocą dodatkowej, trzeciej karty z oferty numeru głównego (nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y i internet z pakietu numeru głównego) oraz dodatkowo otrzymuje 10 GB do wykorzystania w kraju wspólnie przez wszystkie trzy numery.

W zależności od stażu w nju numeru głównego, klient może otrzymać już na start więcej GB np. 20 GB (staż za pół roku), 25 GB (za rok) lub 30 GB (za dwa lata). Do wspólnego wykorzystania są także  ekstra 2,23 GB w ramach roamingu UE.

W najpopularniejszej w nju ofercie 19 zł na głowę (29 + 9 zł), w wersji trio (+19 zł) klient będzie otrzymywał teraz:

  • nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej,
  • 20 GB internetu na start do wspólnego wykorzystania przez numery w trio (10 GB z numeru głównego + 10 GB z numeru nju dodatkowy 19 zł), 40 GB po pół roku, 50 GB po roku i aż 60 GB po dwóch latach (tu liczy się staż numeru głównego, więc jeśli ktoś ma już numer w nju od dwóch lat i dokupi nju dodatkowy 19 zł to od razu będzie miał 60GB),
  • 5,62 GB w roamingu UE w ramach pakietu głównego do wspólnego wykorzystania przez trzy numery (3,39 GB z numeru głównego + 2,23 GB z numeru nju dodatkowy 19 zł).
Cennik nju mobile (22 kwietnia 2021 r.)

Nju dodatkowy 19 zł może być dokupowany tylko przez klientów, którzy wcześniej kupią numer główny na planie nju podstawowy. Oferta będzie rozwijana w kolejnych miesiącach.

źródło: Orange Polska