Koncepcja MacBooka Air oparta na kolorowych iMacach z M1

Sprawdź koncepcję kolorowych MacBooków inspirowaną najnowszymi komputerami iMac firmy Apple, które będą dostępne w drugiej połowie maja 2021 roku.

Koncepcja kolorowego MacBooka Air w kolorze zielonym

Firma Apple ogłosiła na początku tego tygodnia kolorowe komputery iMac oparte na chipie M1 z 2021 roku. Nowy projekt ma wiele zalet, stad pojawiają się nowe koncepcje, które przedstawiają na przykład MacBooka Air zaprojektowane w podobny sposób co najnowsze iMaki.

Przeprojektowany iMac 2021 M1 podzielił świat na dwie części. Niektórym się on podoba, a innym wydaje się, że nowy projekt jest nieco dziwny. Mimo że Apple już sprzedaje MacBooki Air oparte na najnowszym procesorze M1 firmy Apple, to nowa koncepcja od 9to5Mac pokazuje, jak mógłby wyglądać przyszły MacBook Air, gdyby otrzymał nowy wygląd w różnych kolorach.

MacBook Air pozostaje niemal taki sam od czasu premiery. To mały, elegancki laptop z metalową obudową, 13-calowym ekranem, czarną klawiaturą i dużymi czarnymi ramkami. Najnowszy koncept MacBooka Air przedstawia go w „żywych kolorach”, z białą klawiaturą oraz cieńszymi i szarawymi ramkami, takimi jakie ma nowy iMac z 2021 roku. Dlaczego zatem przyszły MacBook Air miałby być inny.

Jeśli jednak nowy projekt kolorowych komputerów Apple’a Ci nie odpowiada, to posiada także klasyczny wariant w metalicznej obudowie. Nowy iMac zadziwiająco jest cienki jak na komputer PC, ma grubość zaledwie 11,5 mm, duży „podbródekģ, białe ramki i nowe kolory.

Zobacz wszystkie zdjęcia nowej koncepcji MacBooka Air:

Co myślisz o nowym projekcie iMaca? Czy chciałbyś zobaczyć MacBooka Air opartego na tym samym języku projektowania? Daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej!

źródło: 9TO5Mac