Gra „The Witcher: Monster Slayer” zmierza na Androida

Wczesny dostęp do gry mobilnej o Wiedźminie w rozszerzonej rzeczywistości pod tytułem „The Witcher: Monster Slayer” jest już dostępny na Androida.

The Witcher: Monster Slayer - keyart potworów

Niewielu z Was pewnie pamięta, że ​​gra mobilna o Wiedźminie została zapowiedziana w sierpniu zeszłego roku, ale nowy tytuł The Witcher: Monster Slayer w AR (rzeczywistości rozszerzonej) oparty na lokalizacji, ostatecznie trafi na platformy Android i iOS. Na razie deweloper Spokko ogłosił, że użytkownicy Androida mogą wstępnie zarejestrować się, aby wziąć udział we wczesnym dostępie w ramach miękkiej premiery spinoffa Wiedźmina. Uczestnicy wersji beta zostaną losowo wybrani pod koniec kwietnia w drodze losowania!

Aby się zarejestrować, musisz podać kilka informacji na stronie gry, w tym adres e-mail konta Google Play, markę telefonu i model telefonu. Szczęśliwcy zostaną powiadomieni, że mogą dołączyć do polowania, gdy wczesny dostęp zostanie uruchomiony.

The Witcher: Monster Slayer to podobnie jak popularna gra mobilna Pokemon GO, polegać będzie na mordowaniu potworów zamiast łapaniu stworków. Gra oferuje ciekawą mechanikę obecną w grze na PC/ konsole.

Chociaż głównym celem jest polowanie na potwory, gracze będą mogli zbierać trofea od poległych wrogów. Co ważniejsze, wygląda na to, że mobilny Wiedźmin w AR będzie zawierał misje fabularne inspirowane serialem Wiedźmin.

Jeśli testy beta przebiegną pomyślnie, gra może zostać wydana przed końcem 2021 roku, więc czekaj na więcej informacji na ten temat!

źródło: The Witcher