W „The Witcher: Monster Slayer” zamiast Pokemonów będziemy łapać potwory

Zobacz zwiastun najnowszej gry mobilnej „The Witcher: Monster Player”, która już wkrótce pojawi się na urządzeniach z systemami iOS i Android.

Gra mobilna „the Witcher: Monster Slayer”

Studio Spokko, należące do CD Projekt, już niedługo wyda nową grę mobilną The Witcher: Monster Slayer, której rozgrywka toczyć się będzie kilkaset lat przed wydarzeniami z serii gier Wiedźmin. Na ziemiach Kontynentu roi się od krwiożerczych bestii siejących popłoch i zniszczenie. Gracze wcielą się w profesjonalnych zabójców potworów i podobnie jak Pokemon GO – dzięki rozszerzonej rzeczywistości – stawią czoło niebezpieczeństwu, które czai się na każdym kroku.

Trzon rozgrywki w The Witcher: Monster Slayer stanowią eksploracja świata, tropienie, analiza i walka z realistycznych rozmiarów potworami – zarówno tymi znanymi, jak również zupełnie nowymi. Do każdego polowania gracze będą musieli przygotować się warząc potężne wiedźmińskie eliksiry i oleje, tworząc petardy i przynęty na potwory, a także rozwijając umiejętności swojego wiedźmina.

Pogoda oraz pora dnia, aktualizowane na bazie bieżącej lokalizacji, również odegrają ważną rolę podczas walki. Na graczy czekają również liczne, inspirowane grami o przygodach Geralta z Rivii zadania fabularne.

Gra mobilna The Witcher: Monster Slayer będzie dostępna do pobrania za darmo (free to play) w wersjach na Androida i iOS-a. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery.

Zobacz zrzuty ekranu z gry i przykładowe wizerunki potworów:

Obejrzyj teaser gry:

Więcej na temat gry znajdziesz na oficjalnej stronie: thewitchermonsterslayer.com, gdzie możesz zostawić swój e-mail, aby dowiedzieć się jako pierwszy o premierze nowego tytułu.

źródło: Spokko Sp. z o.o.