Zgarnij 8 GB w nju mobile, z okazji 8 urodzin

To już 8 lat od kiedy nju istnieje na rynku telekomunikacyjnym. Marka wystartowała w kwietniu 2013 roku – wtedy oferta bez limitów i umowa na czas nieokreślony z obsługą tylko przez internet była rewolucją na rynku.

8 urodziny nju mobile

Takie możliwości doceniło przez ten czas ponad milion klientów. Obecnie nju ma 1,1 milion klientów. W minionym roku, po raz czwarty z rzędu nju otrzymał Gwiazdę Jakości Obsługi. To nagroda za indywidualne podejście i zaangażowanie podczas obsługi. Nju świadczy usługi na najwyższym poziomie. Oferta jest uatrakcyjniana, przykładem jest wprowadzona w ostatnich dniach między innymi możliwość zakupu dodatkowego numeru, jako trzeciej karty w trio za 19 zł + 10 GB.

nju zaprasza do wspólnego świętowania: prezenty i niespodzianka na Facebooku

Od 23 kwietnia do 4 maja 2021 roku każdy klient oferty nju na abonament oraz nju na kartę może odebrać dodatkowy bonus 8 GB ważny przez 30 dni.  

Aby otrzymać bonus należy wysłać bezpłatnego SMS-a pod nr 80855 o treści URODZINY. Natomiast, by sprawdzić ile pozostało GB do wykorzystania, należy wysłać bezpłatnego SMS-a pod nr. 80138 o treści ILE.

Szczegóły na njumobile.pl. Dodatkowo w dniu urodzin, czyli dzisiaj marka planuje niespodziankę na fanpage’u na Facebooku, obserwujcie koniecznie.

źródło: nju mobile | Orange Polska