Niedługo pojawi się nowa gra mobilna „Mighty DOOM”

Na urządzenia mobilne pojawi się nowa gra, która właśnie weszła w fazę wczesnego dostępu – „Mighty DOOM” w rzeczywistości nie wygląda aż tak potężnie!

Gra mobilna „Mighty DOOM”

Wygląda na to, że Bethesda planuje dalej zarabiać na tytułach skierowanych na urządzenia mobilne (jakby The Elder Scrolls: Blades nie był wystarczający), więc studio testuje strzelankę o nazwie Mighty DOOM. Ta gra jest obecnie we wczesnym dostępie dla użytkowników w Nowej Zelandii – jednak szczegóły są już dostępne, chociaż Bethesda nie ogłosiła jeszcze oficjalnie tytułu. Wiemy, że jest to darmowa gra mobilna, która będzie oferować swobodną rozgrywkę opartą na poziomach, zlokalizowanych w słynnych lokalizacjach Dooma.

Poniżej możesz obejrzeć zwiastun gry Mighty Doom i jak widać, jest to strzelanka z widokiem z góry i obsługiwana jedną ręką w trybie portretowym. Oczywiście gra będzie oferować walki ze znanymi bossami Doom, a także etapy, które powinny spodobać się fanom serii. Mimo to, trudno zignorować fakt, że wygląda to tak, jak każda inna zwykła strzelanka jednoprzyciskowa w sklepach z aplikacjami mobilnymi. Dodajmy do tego, że będzie to darmowa wersja z zakupami w aplikacji, a cel tej gry jest jasny. To markowy chwyt na zarabianie.

Pojedynczy zrzut ekranu menu gry znajduje się na stronie gry w sklepie Google Play, a jak widać, istnieje tam system energetyczny, wiele walut i sklep w grze. Więc jeśli zastanawiałeś się, za co będzie trzeba płacić, to poniższy obraz wyjaśnia wszystko.

Ponieważ Bethesda nie ogłosiła oficjalnie Mighty Doom, nie wiemy, kiedy gra zostanie wydana. Chociaż adres strony gry w Google Play jasno wskazuje, że gra jest w fazie testów w Nowej Zelandii, nie wiemy, kiedy te testy się zakończą ani czy biorą w nich udział inne terytoria.

Zrzuty ekranu z gry „Mighty DOOM”

Wydaje się się, że to wciąż wczesne dni dla Mighty Doom, więc spodziewaj się dalszych relacji, gdy pojawią się nowe szczegóły. Do tego czasu możesz sprawdzić grę w sklepie Google Play w Nowej Zelandii.

źródło: Android Police