Oryginalne gry DOOM są teraz dostępne na Androida i iOS-a

Klasyczne gry DOOM oraz DOOM II dostępne są teraz na urządzeniach mobilnych działających pod systemami iOS i Android!

Klasyczne gry DOOM i DOOM II dostęĻne na urządzeniach mobilnych

W 1993 roku wydana została pierwsza gra DOOM opracowana przez małe studio o nazwie id Software, która wstrząsnęła światem gier! Około 25 lat później Bethesda zdecydowała się wydać klasyczne tytuły gry DOOM na nowe platformy, w tym Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Android i iOS.

Podczas gdy DOOM, DOOM II i DOOM 3 są teraz dostępne do pobrania na urządzeniach Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4, tylko pierwsze dwa tytuły trafiły na urządzenia mobilne z Androidem i iOS-em. Jeśli chcesz je wypróbować, możesz kupić je odpowiednio ze sklepu Google Play (22,99 zł) i App Store (23,99 zł).

Oryginalna gra DOOM zawiera całą zawartość wydaną w 1993 roku, a także czwartą ekspansję Thy Flesh Consumed. Ponowne wydanie DOOM II zawiera Master Levels, 20 dodatkowych poziomów stworzonych przez społeczność i deweloperów.

Może Cie zainteresować także: Popularne gry z lat 80. na smartfonach

Chociaż klasyczna gra DOOM jest dostępna na iOS-a od 2009 roku, po raz pierwszy obie gry (DOOM i DOOM II) zostały przeniesione także na Androida. Oczywiście dopiero teraz, po raz pierwszy DOOM II trafił na urządzenia z systemem iOS.

Pobierz grę mobilną „DOOM”:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Pobierz grę mobilną „DOOM II”:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: PhoneArena