„Crash Bandicoot: On the Run!” już dostępny do pobrania na iOS-a i Androida!

Gra mobilna „Crash Bandicoot: On the Run!” to zupełnie nowa przygoda przesympatycznego jamraja, przygotowania specjalnie na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

Crash Bandicoot: On the Run!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, fani Crasha Bandicoota mogą od teraz sprawdzić się w całkowicie nowej grze mobilnej Crash Bandicoot: On the Run! – zupełnie nowej grze od Activision i King. Runner free-to-play zawiera sporo oryginalnej zawartości Crasha – w tym nowe postacie i niesamowitą ścieżkę dźwiękową – a także materiały, które rozpoznasz z poprzednich części serii. Do pokonania jest aż 50 bossów z 12 różnymi krain i kilka skórek do zebrania. Od dzisiaj mozna pobrac grę na iPhone’a, iPada i urządzenia z systemem Android. Odkąd gra zadebiutowała na PlayStation w 1996 roku, Crash stał się jedną z najbardziej lubianych postaci gier wideo. Jego pełne akcji platformówki 3D odniosły ogromny sukces na wielu generacjach konsol. W 2017 roku wyszła zremasterowana wersja wszystkich trzech części gry w serii „Crash Bandicoot N. Sane Trilogy” (pol. „Crash Bandicoot N-samowita Trylogia”), a w zeszłym roku „Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas”

Nic więc dziwnego, że w ostatnich latach nastąpiło wielkie ożywienie Crasha! Ale dlaczego tylko gracze konsolowi mieliby się bawić? Gra mobilna Crash Bandicoot: On the Run! została stworzona od podstaw z myślą o użytkownikach urządzeniach mobilnych, a mnóstwo wysiłku włożono w to, aby była tak samo spektakularna, jak inne części tej serii.

Crash Bandicoot: On the Run! jest pełen treści

Nowa gra to jeden z najbardziej ambitnych tytułów, jakie kiedykolwiek zbudowało studio King, twórca gier Candy Crush i Bubble Witch. Zawiera wszystkie nasze ulubione postacie z Crasha, a także kilka zupełnie nowych. Crash, Coco, Dr. Neo Cortex i wielu innych pojawiają się podczas eksploracji 12 zupełnie nowych krain w grze. Spotkacie Mr. Crumba i innych, którzy nie pojawili się wcześniej w głównej serii Crasha.

Mr. Crumb, zły duch, jest jednym z naszych ulubionych. Jego jedyna obecność miała miejsce w grze Crash Bandicoot opracowanej przez Tiger Electronics w 1999 roku.

Ale nie chodzi tylko o nowe postacie w On The Run!. Zawiera również oryginalną muzykę i efekty – więcej niż jakakolwiek inna gra stworzona przez Kinga – oraz skórki, które możesz odblokować w miarę postępów.

Połącz siły i rywalizuj

Jedną z rzeczy, która sprawia, że ​​Crash Bandicoot: On the Run! jest bardziej ekscytujący niż inne gry typu endless runner są jego rankingi online. Gracze mogą połączyć siły i rywalizować, aby zebrać jak najwięcej trofeów, a zwycięzcy zostaną nagrodzeni ekskluzywną zawartością.

Jest też przepustka Bandicoot, podobnie jak przepustki bojowe, które stały się popularne w innych grach, która oferuje więcej skórek i wirtualnych przedmiotów, które można odblokować w trakcie gry. W Coco’s Base możesz tworzyć zwariowane bronie, używając składników zbieranych podczas biegania, a następnie używać ich do walki z wieloma psotnymi bossami.

Rozpocznij bieg już dziś

Wystarczy już tych ekscytacji! Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, co kryje się w Crash Bandicoot: On the Run!, jest zagranie w tę grę. Można ją bezpłatnie pobrać ze sklepów App Store i Google Play:

Pobierz z App Store
Pobierz z Google Play

źródło: King | Activision