„Crash Bandicoot: On the Run!” pojawi się 25 marca 2021 r.

Przygotuj się na skoki, uniki i obrotowe ciosy w grze mobilnej Crash Bandicoot: On the Run!, której premiera planowana jest na 25 marca 2021 roku.

Przedsprzedaż Crash Bandicoot: On the Run! na iOS i Android

W długo wyczekiwanym i zapowiadanym nowym tytule mobilnym Crash Bandicoot: On the Run! nasz ulubiony jamraj ponownie pakuje się w kłopoty — nieustannie od 1996 roku, kiedy wyszła pierwsza gra z jego udziałem. Od razu zakochaliśmy się w bezczelnym humorze i niepowtarzalnej rozgrywce opartej na precyzyjnych skokach bohatera. Teraz zwariowany torbacz powraca w zupełnie nowej, wypełnionej akcją przygodzie dostępnej na urządzenia z systemami iOS i Anderoid. 

Crash Bandicoot: On the Run! to kolejna hitowa produkcja mobilna studia King, znanego z Candy Crush Saga. Podobnie jak w swoim debiucie z 1996 roku Crash pędzi przez pełną niebezpieczeństw dżunglę, aby zapobiec diabolicznym planom Dr. Neo Corteksa. Tym razem Cortex za pomocą portali wysyła swoich sługusów do świata Crasha, aby skazić całą krainę toksyczną mazią. No tak. Typowe.

By móc odesłać parszywych drani z powrotem do ich wymiarów, Crash musi zdobyć wystarczająco dużo kryształów mocy. W grze będziemy przemierzać kreskówkowy świat Crasha w niekończącej się platformówce i gnać przez lasy, miasta, kanały i świątynie, zbierając po drodze tyle niezbędnych przedmiotów, ile się da.

Ale nie rozpędzajmy się za bardzo. Całkiem nowa gra mobilna Crash Bandicoot: On the Run! będzie dostępna dopiero 25 marca 2021 roku, jednak możesz zamówić ją już teraz w przedsprzedaży, w sklepach App Store i Google Play, klikając w przycisk poniżej.

Pobierz z App Store
Pobierz z Google Play

W dniu premiery dostaniesz informację — wtedy wystarczy tylko pobrać grę i ruszyć do akcji.

Przedsprzedaż Crash Bandicoot: On the Run! (iOS screen)

źródło: App Store Polska