Garść nowości w „Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas”

Nowy tryb N. Verted, nowe grywalne postacie z poprzednich serii i wiele więcej w nadchodzącej grze „Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas”.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas! – State of Play

Uwielbiany pomarańczowy jamraj Crash Bandicoot i przyjaciele naginają rzeczywistość swojego multiwersu, aby wyciągnąć wszelkie przeszkody w zapowiedzianym, wielkim powrocie serii gry Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas (oryg. Crash Bandicoot 4: It’s About Time). Tytuł pojawi się tej jesieni (2 października 2020 roku) na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Poznaj najnowsze informacje, które właśnie zostały ujawnione przez twórców.

Przeczytaj również: Gra mobilna „Crash Bandicoot: On the Run!” już niebawem!

? Dingodile powrócił… i można nim grać!

Grywalna postać Dingodile'a w Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas!

Oprócz Neo Cortexa, będziemy mogli grać na pełnych poziomach i na alternatywnych liniach czasowych jako Dingodile. Podczas gdy Cortex zamienia wrogów w platformy i galaretowate plamy za pomocą blastera, Dingodile przyjmuje bardziej… brutalną siłę. Po zamianie miotacza ognia na pistolet próżniowy, Dingodole może wyssać beczki TNT i wystrzelić je z fachową precyzją, wysadzając wszystko, co stoi między nim a drogą do domu.

?? Skórki do zdobycia (eee… futra?), aby pochwalić się swoimi osiągnięciami

Podczas oryginalnej trylogii Crash i Coco czasami zakładali stroje, aby wtopić się w otoczenie. Na przykład, jeśli nasz jamraj musiał ścigać się z grupą motocyklistów, ubierał się w swoją najbardziej groźną skórzaną kurtkę (jego szorty i buty oczywiście też).

W Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas, Toys for Bob połączyło zabawne zmiany kosmetyczne dla Crasha i Coco z wyzwaniem polegającym na zdobywaniu klejnotów lub wykonywaniu określonych zadań. Teraz Crash i Coco mają dziesiątki kostiumów i zwariowanych przebrań do noszenia na każdym poziomie, dodając kolejny poziom szaleństwa w N. Sane Crash Bandicoot 4: It’s Najwyższy czas.

Za każdym razem, gdy zdobędziemy skórkę, jest to oznaka osiągnięcia umiejętności, jakich wymagało wyposażenie Crasha lub Coco. A skoro mowa o osiągnięciach…

??? N. Verted Mode

Ukończenie gry Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas – od zebrania Time Crystals do Gems i nie tylko – jest już osiągnięciem samym w sobie… Ale jest jeden as w rękawie, który Toys for Bob we współpracy z Beenox przygotowali do prawdziwego przetestowania w Bandicoots: N. Verted Mode!

N. Verted Mode – Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas!

N. Verted Mode przyjmuje koncepcję trybu lustrzanego, a faza przenosi go w inny wymiar. Perspektywa nie jest jedyną rzeczą, która się zmienia; grając w N. Verted Mode, wymiar ten może wiązać się z rozpryskiwaniem farby, aby zobaczyć ścieżkę przed sobą lub podążanie w widoku starej rolki filmowej, która przyspiesza rozgrywkę tak szybko, jak umieszcza obraz na ekranie.

N. Verted Mode – Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas!

Po odblokowaniu tego trybu wszystkie poziomy gry są „odwracalne” dzięki temu nowemu stylowi graficznemu, klimatowi gry i wyzwaniom, dzięki czemu prawdziwi gracze w głębi duszy mogą stawić czoła kolejnym wyzwaniom o jeszcze więcej nagród.

Twórcy zapewnili także, że w grze nie będzie żadnych mikrotransakcji i wszystkie nagrody zdobędziemy podczas rozgrywki.

źródło: Playstation Blog