O funkcjach zdrowotnych Apple Watcha w nowych spotach

Apple podkreśla korzyści zdrowotne zegarka Apple Watch w nowych reklamach opublikowanych dzisiaj na YouTubie.

Firma Apple opublikowała trzy nowe reklamy Apple Watch, zwracając w nich szczególną uwagę na funkcje i korzyści zegarka. Reklamy ponownie koncentrują się na sile Apple Watcha w świecie zdrowia osobistego. Korzyści zdrowotne związane ze smartwatchem Apple Watch Series 6 są sednem nowej serii reklam na YouTubie, w której sen, EKG i treningi znajdują się w centrum uwagi.

Apple zawsze zachwala funkcje zdrowotne Apple Watcha jako jeden z głównych powodów, dla których warto go wybrać – i słusznie. Najnowsza kolekcja reklam ma zaprezentować odbiorcom do czego może służyć urządzenie do noszenia i dlaczego warto przypiąć go do nadgarstka, niezależnie od tego, czy jesteś fanem sportu i wytężonych treningów, czy nie.

Apple Watch Series 6 i Apple Watch SE to najnowsze urządzenia typu wearables firmy Apple – ale wcale nie potrzebujesz najnowszych modeli zegarków, aby korzystać z funkcji, o których Apple wspomina w tych reklamach. Zegarki Apple’a od wielu lat są znane z ratowania życia, niezależnie od tego, czy zachęcają do zdrowych nawyków, czy wręcz wykrywają wady serca, zanim użytkownik sam coś zauważy.

Ustal rutynę przed snem i śledź swój sen:

Wykonuj EKG zawsze i wszędzie:

Śledź wszystkie swoje treningi, nawet pod wodą:

źródło: Apple