Netflix sam pobierze dla Ciebie ulubione tytuły

Funkcja „Pobrane dla Ciebie” Netfliksa wznosi oglądanie poza domem na zupełnie nowy poziom – włącz funkcję i daj się zaskoczyć.

Funkcja „Pobrane dla Ciebie” w aplikacji mobilnej Netflix

Trzy lata temu Netflix wprowadził funkcję inteligentnego pobierania, dzięki której można obejrzeć kolejny odcinek ulubionego serialu nawet bez połączenia z internetem. Pragniemy, by nowe filmy i seriale można było odkrywać jeszcze łatwiej i szybciej, nawet bez dostępu do internetu. Teraz serwis wprowadza nową funkcję Pobrane dla Ciebie, która automatycznie pobiera polecane filmy lub seriale na urządzenie przenośne na podstawie zainteresowań użytkownika.

Jeśli chcesz coś obejrzeć, ale akurat nie masz dostępu do internetu, to od teraz zawsze na swoim urządzeniu znajdziesz coś nowego do obejrzenia, co Ci się spodoba.

Oczywiście cały czas mamy pełną kontrolę nad tym, ile danych pobiera nasze urządzenie. Netflix nie będzie wykorzystywał Twojego transferu danych bez Twojej wiedzy.

Pobieranie w ramach funkcji „Pobrane dla Ciebie” można włączyć, wykonując dwa kroki:

  1. Przejdź do karty Pobrane pliki na swoim urządzeniu przenośnym i włącz funkcję Pobrane dla Ciebie.
  2. Wybierz ilość danych, która ma być pobierana na Twoje urządzenie (1 GB, 3 GB lub 5 GB), a następnie dotknij opcję Włącz. Im więcej przestrzeni wybierzesz, tym więcej tytułów polecanych dla Ciebie pobierze aplikacja Netflix. 

Funkcja jest dostępna od dziś na całym świecie na urządzeniach z systemem Android, a wkrótce będzie testowana na urządzeniach z systemem iOS.

źródło: Netflix Polska