Nowa książka „Seriale. Do następnego odcinka”

Wszyscy oglądamy seriale, dlaczego nie przyjrzeć się im z bliska z książką Katarzyny Czajki-Kominiarczuk pt. „Seriale. Do następnego odcinka”?

Premiera książki „Seriale. Do następnego odcinka”

Kim jest showrunner i co to jest bottle episode? Czym różni się sitcom od proceduralu i serialu analogowego. Co robi się, gdy aktor grający główną rolę złamie nogę? Seriale stały się jednym z najważniejszych elementów współczesnej kultury. Nawet Olga Tokarczuk w swoim przemówieniu noblowskim wspomniała o serialowej narracji. Bo bez niej trudno zrozumieć współczesnego człowieka. O tym niesłychanie ciekawym zjawisku kulturowym oraz o fascynujących kulisach serialowych produkcji opowie autorka bloga „Zwierz Popkulturalny”.

Seriale to niesłychanie ciekawe zjawisko kulturowe, w którym kwestie biznesowe, technologiczne czy nawet prywatne problemy aktorów potrafią mieć bezpośredni wpływ na fabułę i sposób prowadzenia narracji. Wszyscy oglądamy seriale, czas przyjrzeć się im z bliska.

Najnowsza książka autorstwa Katarzyny Czajki-Kominiarczuk pt. „Seriale. Do następnego odcinka” ma swoją premierę już 24 lutego 2020 roku – chętnie oderwiemy się od ekranu telewizora i trochę poczytamy!

Premierę online książki z Katarzyną Czajką-Kominiarczuk (autorką Seriale. Do następnego odcinka można będzie obejrzeć na Facebooku we wtorek 23 lutego 2021 roku o godz. 18.00. Rozmowę poprowadzi Bartek Przybyszewski. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na profilu facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Premiera online z autorką książki pt. „Seriale. Do następnego odcinka” Katarzyną Czajką-Kominiarczuk

Możesz już teraz dołączyć do wydarzenia na Facebooku, aby nie przegapić premiery.

Informacje o książce:

  • tytuł: Seriale. Do następnego odcinka
  • autor: Katarzyna Czajka-Kominiarczuk
  • wydawnictwo: W.A.B.
  • liczba stron: 352
  • format: 142 x 202
  • ISBN: 978-83-280-8508-4
  • kategoria: literatura faktu
  • okłada: miękka ze skrzydełkami

źródło: Wydawnictwo W.A.B.