Styczniowe gry PS Plus: Maneater, Shadow of the Tomb Raider i Greedfall

Już 5 stycznia 2021 roku, dzięki PlayStation Plus zagracie w następujące gry: „Shadow of the Tomb Raider”, „GreedFall” i „Maneater”.

Wdrap się na szczyt łańcucha pokarmowego, powstrzymaj apokalipsę Majów i odkrywaj nowe krainy dzięki ofercie PlayStation Plus już w przyszłym miesiącu. PlayStation Plus z hukiem rozpoczyna 2021 rok. We wtorek 5 stycznia 2021 roku członkowie PlayStation Plus otrzymają dwa tytuły na PS4 – przygodową grę akcji Shadow of the Tomb Raider i RPG akcji Greedfall. Tego samego dnia posiadacze PlayStation 5 z członkostwem PlayStation Plus będą mogli zagrać w przerażającego drapieżnika apex w otwartym świecie RPG Maneater . Przyjrzyjmy się bliżej tym grom.

Maneater (wersja na PS5)

Przeżyj niesamowitą fantazję jako drapieżnik mórz — przerażający rekin! Maneater to jednoosobowa gra akcji RPG z otwartym światem (ShaRkPG), w którym jesteś rekinem. Zaczynając jako małe szczenię rekina, masz za zadanie przetrwać w trudnym świecie, jednocześnie pożerając ekosystem.

Aby to zrobić, eksplorujesz duży i zróżnicowany otwarty świat, napotykając różnorodnych wrogów — zarówno ludzi, jak i dziką przyrodę. Znajdź odpowiednie zasoby, a będziesz mógł rosnąć i ewoluować daleko poza zamierzenia natury, dostosowując swojego rekina do stylu gry. Jeść. Badać. Ewoluować.

Shadow of the Tomb Raider (gra na PS4)

Walcz, eksploruj, twórz i przetrwaj w gęstej i niebezpiecznej dżungli Ameryki Południowej w największej jak dotąd przygodzie Lary Croft, ścigając się, by ocalić świat przed apokalipsą Majów. Zbieraj zasoby i opanuj bezlitosny teren.

Musisz wykorzystać otoczenie na swoją korzyść, uderzając z cienia i używając błota, aby zamaskować swoją obecność. Korzystaj z zaawansowanych technik przemierzania, aby dotrzeć do dawno zapomnianych grobowców i rozwiązać zabójcze łamigłówki.

Greedfall (gra na PS4)

W tej oszałamiającej grze RPG akcji odkrywaj niezbadane nowe krainy, stawiając stopę na odległej wyspie przesiąkniętej magią i pełnej bogactw, zagubionych tajemnic oraz fantastycznych stworzeń. Będziesz mieć pełną swobodę kształtowania swoich zdolności, zaklęć i umiejętności oraz decydowania, czy realizować cele za pomocą walki, dyplomacji, podstępu lub skradania się.

Ukształtuj przeznaczenie tego nowego świata, zaprzyjaźniając się z towarzyszami i całymi frakcjami lub zdradzając je.

Wszystkie gry będą dostępne od wtorku 5 stycznia do poniedziałku 1 lutego 2021 roku.

źródło: PlayStation Plus