Nowa Trasa Świętego Mikołaja 2020 od Google’a

Święty Mikołaj już przebiera się w maseczkę przed Świętami Bożego Narodzenia w aktualizacji Trasy Świętego Mikołaja firmy Google 2020 – przyjdzie tylko do grzecznych!

Trasa Świętego Mikołaja 2020

Pandemia koronawirusa (COVID-19) pokrzyżowała świąteczne plany wielu osobom na świecie, Trasa Świętego Mikołaja Google powraca, aby dotrzymać nam towarzystwa, jeśli utknęliśmy w domu. W tym roku firma Google wprowadziła prostą modyfikację, która ma sprawić, abyśmy poczuli się bardzo dobrze w końcówce 2020 roku: podarowano parę fioletowych masek Świętemu Mikołajowi i Pani Mikołajowej.

Google opublikował dziś na Twitterze aktualizację, dzięki której ludzie na całym świecie wiedzą, że Trasa Świętego Mikołaja znów działa. Dla tych, którzy nie znają Trasy Świętego Mikołaja obejmuje ona mnóstwo wirtualnych świątecznych niespodzianek, takich jak gry, filmy, a nawet tańcząca wersja 3D Mikołaja.

Nawet ikona progresywnej aplikacji internetowej została zaktualizowana z akcentem na 2020 rok.

Chociaż miło jest widzieć, że Święty Mikołaj ma na uwadze zdrowie publiczne – maska, którą Google wybrało dla rodziny Mikołajów może nie wszystkim się spodobać. Gdzie są świąteczne akcenty? Błyszczące światła? Paski z trzciny cukrowej? Przynajmniej mogła być czerwona, aby pasowała do wszystkiego innego w garderobie Świętego Mikołaja. Ale już nie będę komentował, jak Święty Mikołaj i jego partnerka wygląda w tych maseczkach…

Trasa Świętego Mikołaja 2020 - zrzut ekranu ze strony WWW

Możesz sprawdzić nowy wygląd Świętego Mikołaja (i wszystko inne, co oferuje Trasa Świętego Mikołaja 2020), wpisując „gdzie jest Święty Mikołaj?” do wyszukiwarki Google lub wskakując we własne magiczne sanie i lecąc na santatracker.google.com. To fajne doświadczenie internetowe do odkrycia, zwłaszcza z niektórymi uroczymi dodatkami dodanymi w zeszłym roku.

źródło: Android Police | Google