Spotify Premium na 3 mies. w promocji do 31 grudnia 2020 r.

Nowi i powracający użytkownicy Spotify mogą teraz skorzystać ze specjalnej promocji na 3-mies. subskrypcję Premium w za 0 lub 19.99 zł.

Promocja Spotify Premium na 3 mies za 0 zł lub 19,99 zł do 31.12.2020 r.

Spotify już po raz kolejny uruchomiło specjalną promocję dostępu do subskrypcji Premium na 3 miesiące dla nowych i powracających użytkowników. Podobna akcja została zorganizowana dokładnie rok temu. Z oferty mogą skorzystać korzystały, ale zrezygnowały z Premium przed 17 października 2020 roku. Nowi użytkownicy mogą otrzymać 3 miesiące Spotify Premium za darmo, a powracający subskrybenci mogą wykupić 3-miesięczną subskrypcję premium w cenie 1-miesięcznej opłaty wynoszącej jedynie 19,99 zł. Oznacza to, że możesz słuchać muzyki bez ograniczeń i bez reklam przez 3 miesiące w cenie 1 miesiąca lub za darmo.

W tej promocji otrzymujesz nieograniczony dostęp do całej biblioteki Spotify zawierającej ponad 30 milionów utworów, z odtwarzaniem na żądanie, nieograniczoną liczbą pominięć i oczywiście bez reklam.

Akcja trwa do 31 grudnia 2020 roku i dotyczy tylko planu Individual. Aby zakwalifikować się do promocji dla powracających, trzeba było anulować subskrypcję przed 17 października 2020 roku.

Dlaczego warto przejść na Spotify Premium?

Oferty mogą być dostępne również w innych regionach, ale mogą występować pewne różnice cenowe w poszczególnych krajach.

Pobieranie

Pobieranie utworów i możliwość słuchania offline.

Bez reklam

Nieprzerywane utwory reklamami.

Słuchanie

Odtwarzanie dowolnych utworów na różnych urządzeniach.

Pomijanie

Pomijanie utworów bez limitu.

W ramach Premium otrzymujesz przede wszystkim:

  • całe 3 miesiące za darmo lub 19,99 zł – w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, aby po okresie 3 mies. nie została naliczona standardowa miesięczna stawka,
  • muzyka bez reklam i przerywania odtwarzania,
  • możliwość słuchania muzyki w trybie offline w dowolnym miejscu,
  • możliwość wyboru dowolnych utworów do odtwarzania i pomijania bez ograniczeń.

Przeczytaj więcej o nowych ofertach:

źródło: Spotify