3 miesiące Spotify Premium w promocji dla nowych i powracających

Spotify uruchomiło specjalną promocję na trzymiesięczny dostęp do serwisu Spotify Premium dla nowych i powracających użytkowników.

Promocja Spotify Premium 3 miesiące za 19,99 zł dla powracających

Jeśli nigdy nie korzystałeś ze Spotify Premium – lub jeśli postanowiłeś przestać płacić za subskrypcję Premium bez reklam przed 19 października 2019 roku –  możesz skorzystać z nowej oferty specjalnej.

Nowi użytkownicy mogą otrzymać trzy miesiące Spotify Premium za darmo, a powracający subskrybenci mogą uzyskać to samo za jedyne 19,99 zł. Oznacza to, że możesz słuchać muzyki bez ograniczeń i bez reklam przez 3 miesiące w cenie 1 miesiąca lub za darmo.

W tej promocji otrzymujesz nieograniczony dostęp do całej biblioteki Spotify zawierającej ponad 30 milionów utworów, z odtwarzaniem na żądanie, nieograniczoną liczbą pominięć i oczywiście bez reklam.

Promocja trwa od 18 listopada 2019 roku do 1 stycznia 2020 roku. Jest dostępna zarówno dla nowych, jak i powracających subskrybentów. Warto zaznaczyć, że trzymiesięczny bezpłatny okres próbny dla nowych użytkowników jest dostępny dla wszystkich różnych rodzajów planów, które serwis ma do zaoferowania – indywidualną, studencką, duo i dla rodziny – oferta dla powracających użytkowników niestety dotyczy tylko indywidualnego planu subskrypcyjnego.

Przeczytaj również:

Spotify ma już 113 mln użytkowników płatnej wersji Premium

Aby zakwalifikować się, musiałeś anulować subskrypcję przed 19 października 2019 roku. Plusem jest to, że oferta dla nowych użytkowników jest lepsza niż w zeszłym roku, kiedy trzeba było zapłacić 0,99 zł za trzy miesiące. Tym razem jest całkowicie darmowy.

Dlaczego warto przejść na Spotify Premium? – lista korzyści
Dlaczego warto przejść na Spotify Premium?

Oferty mogą być dostępne również w innych regionach, ale mogą występować pewne różnice cenowe w poszczególnych krajach. Warto jeszcze wspomnieć, że obie oferty będą dostępne do 1 stycznia 2020 roku. W ramach Premium otrzymujesz przede wszystkim:

  • całe 3 miesiące za darmo lub 19,99 zł – w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, aby po okresie 3 mies. nie została naliczona standardowa miesięczna stawka,
  • muzyka bez reklam i przerywania odtwarzania,
  • możliwość słuchania muzyki w trybie offline w dowolnym miejscu,
  • możliwość wyboru dowolnych utworów do odtwarzania i pomijania bez ograniczeń.

Więcej informacji znajdziesz na stronie promocji: spotify.com/pl/comeback.

źródło: Spotify