Trzeci sezon „Chyłka – Rewizja” od 6 października

Już we wtorek 6 października 2020 roku w serwisie Player będzie miał swoją premierę 3. sezon serialu „Chyłka – Rewizja”.

Zapowiedź 3. sezonu serialu „Chyłka – Rewizja” (premiera 6 października 2020 roku w Playerze)

Ogłoszona została data premiery trzeciego sezonu serialu Chyłka na podstawie prozy Remigiusza Mroza. Ten sezon będzie nosił podtytuł Rewizja, tak jak trzecia część książki o tytułowej pani adwokat Joannie Chyłce. Na oficjalnym profilu Remigiusza Mroza na Instagramie pojawiła się informacja, że Chyłka – Rewizja zadebiutuje na Playerze już we wtorek 6 października 2020 roku. Pierwszy odcinek będzie udostępniony dla wszystkich bez żadnych opłat. Widzowie płatnej wersji serwisu będą mogli obejrzeć także drugi odcinek jeszcze tego samego dnia. Kolejne odcinki będą prawdopodobnie dodawane co tydzień.

Za jakiś czas, trzeci sezon pojawi się zapewne także na antenie TVN, ale zapewne będzie to końcówka tego roku lub początek przyszłego. Podobnie stacja postąpiła w przypadku poprzednich sezonów Zaginięcia (1. sezon) i Kasacji (2. sezon).

Serial Łukasza Palkowskiego to trzecia ekranizacja prozy Remigiusza Mroza, pisarza, którego twórczość stanowi fenomen literacki ostatnich lat. Autor bestsellerowych kryminałów stworzył postać pani mecenas, która swoją inteligencją, uporem i ciętym dowcipem potrafi zwyciężyć w każdym prawniczym pojedynku. 

Tym razem, po zwolnieniu z kancelarii Żelazny & McVay, Joanna Chyłka musi zmierzyć się z nowymi problemami, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Świat Joanny Chyłki diametralnie się zmieni. Zrządzenie losu sprawi, że Chyłka przez przypadek zostanie zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klient  – Rom Bukano – po stracie żony i córki ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. W międzyczasie stanie się jednak głównym podejrzanym w sprawie. W efekcie Chyłka i „Zordon” znowu spotkają się na sali sądowej, ale tym razem staną po przeciwnych stronach barykady. Czy wynik tego starcia będzie z góry przesądzony?  – czytamy w oficjalnym opisie serialu.

Oprócz Magdaleny Cieleckiej i Filipa Pawiaka w trzeciej części popularnego już serialu kryminalnego zobaczymy także Wojciecha Zielińskiego, Antoniego Pawlickiego, Mariusza Bonaszewskiego, Małgorzatę Klarę, Szymona Bobrowskiego, Piotra Żurawskiego, Ireneusza Czopa, Olgę Bołądź, Jerzego Schejbala i Jakuba Gierszała.

Obejrzyj oficjalną zapowiedź wideo serialu Chyłka – Rewizja:

Poprzednie dwa sezony serialu Chyłka możesz obejrzeć w serwisie player, tam też znajdziesz już wkrótce 7 odcinków 3. sezonu.

  • Chyłka – Zaginięcie
  • Chyłka – Kasacja
  • Chyłka – Rewizja

źródło: Player TVN